تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
عایق بندی علامت های دیجیتال خود را Feb 08, 2016

istock-531889697.jpg__640x360_q85_crop_subsampling-2.jpg


شما می توانید بزرگترین پیکنیک را با بهترین مواد غذایی و بهترین ظروف نقره ای برنامه ریزی کنید، اما یک طوفان ناگهانی می تواند آن را به یک فاجعه تبدیل کند مگر اینکه شما یک پناهگاه اجاره کنید. همانند هر نوع استقرار دیجیتالی در فضای باز مانند کیوسکها یا علامت های دیجیتال است. به استثنای کارآیی علامت های دیجیتالی خود، شما باید بیش از مواد غذایی مضر در یک پیک نیک را پرداخت کنید.

جف هاستینگز، مدیر عامل شرکت Brightship، چالش های اصلی مربوط به آب و هوا را به عنوان «آسیب UV، دمای شدید و بارندگی» مشخص می کند. عوامل دیگر مانند گرد و غبار و رطوبت نیز می توانند به صفحه نمایش در فضای باز آسیب برسانند.

طبق گفته یوش Tanasket، مدیر سخت افزار در Horizon Display، دمای شدید می تواند منجر به نارسایی ایزوتروپیک با مانیتورهای LCD شود. نور خورشید همچنین می تواند یک چالش برای نشانه های در فضای باز باشد، زیرا می تواند براق شود. اگر یک مانیتور ال سی دی polarizer درست نداشته باشد، ممکن است دشوار باشد در حالت عمودی یا فردی که عینک آفتابی قطبی شده را در یک روز آفتابی مشاهده کند.

دو تاکتیک برای کمک به حفاظت از کیفیت و اجزای نشانه های شما وجود دارد. برخی از آنها شامل نصب پخش کننده های رسانه ای بهتر، اما دیگران پایه تر هستند.

"اول از همه، اقدامات لازم را برای محافظت از علامت ها از عناصر انجام دهید. برای مثال، نمایش در زیر سایبان ها یا در محفظه های محافظ و خارج از نور مستقیم خورشید نصب کنید." "اما همچنین فاکتورهای ظریفتری را در نظر می گیرند، مانند اینکه در اوایل زمستان بارش باران و برف کاهش می یابد."

Tanasket پیشنهاد می کند که تجهیزات خود را در شمال برای جلوگیری از عناصر نگه دارید. او همچنین استفاده از شرایط هوا و رنگ های روشن تر رنگ را برای محفظه پیشنهاد می کند تا جذب گرما را کاهش دهد.

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که سخت افزار با کیفیتی ساخته شده است تا به شرایط خاصی برسد. اگر شما در قیمت سخت افزار خرج کنید، ممکن است به پرداخت بیشتر برای تعمیر آن از قیمت یک راه حل سخت افزاری قوی پایان دهید.

Tanasket توصیه می کند که شرکت ها در مورد حفاظت از ورودی و انجمن ملی تولید کنندگان برق به بخش های مختلف نگاه کنند. این ارقام نشان می دهد که یک محصول الکترونیکی فردی از آب، گرد و غبار و دیگر عناصر محافظت می کند.

هاستینگز گفت: "اطمینان حاصل کنید که تمام اجزای سازنده برای انجام حتی در شرایط بسیار شدید، امتیاز می گیرند." "و در حالی که صفحه نمایش اغلب در نور مستقیم خورشید نصب می شود، پخش کننده های رسانه ای خود اغلب با بالاترین درجه حرارت مواجه می شوند، زیرا معمولا در فضاهای محدود قرار دارند."

چند روش برای رسیدگی به این مسئله پخش کننده رسانه وجود دارد. یکی از اینهاست که یک سیستم خنک کننده را با یک جریان هوای بسته تعبیه می کند، "به گفته Tanasket. راه دیگری این است که به سادگی یک دستگاه پخش رسانه ای که برای مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ساخته شده است، خریداری کنید.

اگر استقرار شما تعاملی باشد - مثلا یک کیوسک علامت گذاری دیجیتال لمسی، شما همچنین باید محافظت از صفحه نمایش لمسی خود را از عناصر در نظر بگیرید. اگر کاربران نمی توانند روی صفحه نمایش به علت انعکاس نور دیدن کنند، یا صفحه نمایش لمسی کار نمی کند، آنها نمی خواهند برای تعمیرات صبر کنند.

"بسیاری از صفحه نمایش های لمسی تعاملی در واقع شامل یک صفحه نمایش در زیر یک ورق شیشه ای است که به سنسور لمسی متصل شده است. در این حالت می توان شیشه های بیرونی را به گونه ای تنظیم کرد که از نظر آب و هوایی مقاوم باشند." "این شیشه معمولا برای ایمنی است و می تواند ضخیم تر برای تحمل استفاده ثابت".

سایبان ها، پوشش ها و صفحه نمایش ضد انعکاس می تواند به محافظت از صفحه نمایش لمسی از آسیب آفتاب آسیب برساند و مشتری را شاد نگه دارد.

اعزام در فضای باز به دلیل آب و هوا، یک چالش را نشان می دهد، که این بدان معنی است که همه چنین گسترش هایی باید با دقت برنامه ریزی شوند. یک استقرار در فضای بیرون برنامه ریزی شده به سرعت می تواند به یک کار تعمیر گران تبدیل شود.


网站对话
live chat