تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
روند پیش بینی شده در DOOH در سال 2017 Jun 12, 2017

روند پیش بینی شده در DOOH در سال 2017


سال 2017 آغاز می شود. زمان صحبت کردن در مورد گرایش ها، موفقیت های تکنولوژیکی سال گذشته را ارزیابی می کنید، سعی کنید در آینده ای نزدیک نگاه کنید. به طور طبیعی، ما در مورد رسانه های دیجیتال در فضای باز، صفحه نمایش های دیجیتال LED و علامت ها، نمایشگرهای تلویزیونی فرمت صحبت می کنیم، که تعداد آنها از سال به سال رشد می کند.


از منظر جدید 2017، صفحه نمایش دیجیتال بیرونی و علامت های دیجیتال به تدریج به عنوان یک شکل فعال جدید از پلت فرم ارتباطی ظاهر می شود که مشتاقانه به توافقات و برنامه های جدید دست می یابد. قبلا صفحه نمایش های رسانه ای در فضای باز فقط به عنوان یک کانال بازاریابی با تنها عملکرد تبلیغات در فضای باز مفید بود. امروزه مفید بودن آنها ده برابر افزایش یافته است.


تبلیغات استاندارد اکنون می تواند با محتوای اجتماعی، آموزنده، تعاملی و بازی رقیق شود. برنامه برنامه ریزی شده به طور قابل توجهی جذاب و چشمگیر است. نشانه های بیرونی در حال تبدیل شدن به همه کاره تر است به عنوان برنامه های بیشتر و بیشتر به نمایش گذاشتن به ترمینال برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، جمع آوری آمار، از جمله انتخاب آماری هدف بر روی نوع مخاطب، زمان روز، مطابقت بین تبلیغات و آب و هوا و غیره.


Samsung-DB10D-digital-signage.jpgSamsung-SOC-digital-signage.jpg

علامت های دیجیتال سامسونگ DB10D علامت های دیجیتال SAMSUNG SOC


قبلا بلایای تکنولوژیکی مانع از برنده شدن در بازار در رسانه های فضای باز شد، زیرا بعضی از کاربران بالقوه به دلیل قیمت های بالا برای سخت افزار و خدمات تبلیغاتی بی فایده بودند، و از طریق رابط های غیر دوستانه آنها را ترساند. امروزه صفحه نمایش های دیجیتال و شبکه ها حتی برای کسب و کار کوچک نیز سرو کار دارند و تلاش می کنند تا از طریق رویکرد فردی، مشتری را جذب کنند.

برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، شرکت هایی که علامت های دیجیتال را ارائه می دهند، به طور مداوم تکنولوژی بصری را پرورش می دهند. تجسم روی صفحه نمایش ها و علامت های دیجیتال به فروشگاه ها، بوتیک ها، حتی موسسات مالی کمک می کند تا مشتریان را سرگرم کنند، آنها را در پیشنهادات و فرصت های جدید آموزش دهند. در چند سال آینده، تبلیغات در فضای باز با وب سایت های اینترنتی برای شرکت های خاص ادغام خواهد شد. در نتیجه، تشخیص نام تجاری و فروش با تکرارهای متعدد در حوزه رسانه های مختلف افزایش می یابد.

موسسات مالی بزرگ اکنون برخی از شاخه های خود را به کیوسک های کوچکتر و کارآمد تر تبدیل می کنند. با ارائه اطلاعات و پشتیبانی بصری از طریق صفحات دیجیتال، بانکی خرده فروشی می تواند تجارب مشتریان را بهبود بخشد. صفحه نمایش بزرگ ارائه داده های جذاب ارائه شده، بهبود کیفیت خدمات. نمایشگرهای دیجیتال با محتوای لازم در مدارس و کالج ها، در بیمارستان ها و کلینیک های دندانپزشکی ثابت می شوند. پیدا کردن محل سکونت شما را به یک مغازه پنهان در یک مرکز خرید بزرگ متصل می کند و پیام های مختلف تبلیغاتی را در طول مسیر به شما ارائه می دهد. هدست های ساخته شده در صندلی تاکسی را نشان می دهد که مسافران وقت خود را صرف ترافیک می کنند. به طریقی، شهروندان مدرن از روی صفحه نمایش الکترونیکی از لحظه ای که از خواب بیدار می شوند تا زمانی که به رختخواب می روند، احاطه شده اند.

همانطور که کیفیت صفحه نمایش دیجیتال بهبود یافته است، قطعنامه صفحه نمایش LED و علامت های دیجیتال به اندازه کافی برای نمایش تبلیغات تلویزیونی و اخبار با کمترین ویرایش افزایش یافت. به عنوان یک نتیجه، رسانه های دیجیتال مدرن در فضای باز جهانی می شوند، کیفیتی که باعث می شود آن را حتی بیشتر برای فتح بازار.

Absen-Panasonic-UHD-4K-LED-Screen.jpg

پاناسونیک UHD 4K صفحه نمایش LED

بگذارید صفحه نمایش اجاره را به عنوان مثال در نظر بگیریم. فقط چند سال پیش این نرم افزار نیاز به کابینت های LED طراحی ویژه تقویت کرد. آنها واقعا محکم بودند اما خیلی سخت بود که بتوانند حرکت کنند (تا 100 کیلوگرم در هر متر مربع). در آن زمان معقول بود. صفحه نمایش اجناس "سفر" زیادی، در فواصل منظم جمع آوری و برچیده می شود و باید به خوبی با تجهیزات نظامی مدولار محافظت شود.

زمان تغییر کرد و رویکرد تغییر کرد. امروز کابین اجاره تقریبا از کابینت های استاندارد برای تاسیسات ایستا متفاوت است. ساختار جهانی آنها را سبک وزن و آسان برای نصب در هر شرایطی. امروزه کابینت های استاندارد حدود 70 درصد از بازار را در بر می گیرد زیرا مشتریان چنین طراحی جهانی را ترجیح می دهند که جایگزین کردن کابینت ها آسان می شود. صفحه نمایش اجباری اغلب در کنسرت ها یا نمایشگاه های بزرگ تجاری نمایش داده می شود که در آنها ممکن است تا 1000 متر مربع یا بیشتر باشد. به همین دلیل است که چرا امروزه پرده های پر از وزن پر از وزن تقریبا یکسان هستند.


LG-OLED-digital-signage.jpg

علامت های دیجیتال ال جی OLED

در میان گرایش های مهم و چشمگیر، رشد چشمگیری در نمایشگر OLED است. فناوری OLED (دیود الکترونی) به مدت چند سال در حال استفاده است، اما تا حد زیادی به تاثیر بر بازار DOOH منجر شده است. تا کنون نمایشگر OLED با اندازه محدود شده است و بیشتر در صنعت تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. به نظر می رسد که زمان بالا می رود و OLED به بازار نمایش های بزرگ می رسد. به تازگی اعلامیه ای از نمایشگر ثابت 30 اینچی OLED وجود دارد.

تحلیلگران بر این باورند که OLED پانل های سنتی ال سی دی را زودتر یا بعدا جایگزین می کند. واقعیت این است که تکنولوژی "LED های آلی" برنده نبرد در تقریبا همه جبهه ها است: انتقال رنگ، عمق رنگ سیاه، زمان پاسخ، زاویه دید، روشنایی و غیره. با این وجود مشکلی وجود دارد. فرسودگی صفحه، عمر زندگی، به هیچ وجه از قیمت بالا سخن نمی گوید. به همین دلیل است که ما از این گرایش به عنوان یک توسعه جالب و قابل توجه است که هنوز به یک منطقه کامل تکنولوژیکی و بازاریابی خودکفایی کامل تبدیل نشده است.

زمان قضاوت خواهد کرد امروز برای یک زمان هیجان انگیز از پیشرفت های تکنولوژیکی سریع و نوآوری هایی است که به ما اجازه می دهد تا در آینده ای نزدیک بچرخیم.

در میان گرایش های مهم و چشمگیر، رشد چشمگیری در نمایشگر OLED است. فناوری OLED (دیود الکترونی) به مدت چند سال در حال استفاده است، اما تا حد زیادی به تاثیر بر بازار DOOH منجر شده است. تا کنون نمایشگر OLED با اندازه محدود شده است و بیشتر در صنعت تلفن های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. به نظر می رسد که زمان بالا می رود و OLED به بازار نمایش های بزرگ می رسد. به تازگی اعلامیه ای از نمایشگر ثابت 30 اینچی OLED وجود دارد.

تحلیلگران بر این باورند که OLED پانل های سنتی ال سی دی را زودتر یا بعدا جایگزین می کند. واقعیت این است که تکنولوژی "LED های آلی" برنده نبرد در تقریبا همه جبهه ها است: انتقال رنگ، عمق رنگ سیاه، زمان پاسخ، زاویه دید، روشنایی و غیره. با این وجود مشکلات وجود دارد. فرسودگی صفحه، عمر زندگی، به هیچ وجه از قیمت بالا سخن نمی گوید. به همین دلیل است که ما از این گرایش به عنوان یک توسعه جالب و قابل توجه است که هنوز به یک منطقه کامل تکنولوژیکی و بازاریابی خودکفایی کامل تبدیل نشده است.

زمان قضاوت خواهد کرد امروز برای یک زمان هیجان انگیز از پیشرفت های تکنولوژیکی سریع و نوآوری هایی است که به ما اجازه می دهد تا در آینده ای نزدیک بچرخیم.网站对话
live chat