تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
کسب و کار کوچک و تبلیغات دیجیتال Jun 24, 2014

کسب و کار کوچک و تبلیغات دیجیتال

تبلیغات دیجیتال یک ابزار جدید در مبارزه مداوم کسب و کار کوچک برای بقا است. این هم یک تکنولوژی پیشرفته است که اجازه می دهد تا شانس کسب و کار کوچک را که به سختی در حال رقابت با شرکت های بزرگ و گروه های شبکه ای است رقابت کند.

چند سال پیش قیمت نصب یک هیئت مدیره دیجیتال بر روی یک نمای ساختمان یا چند صفحه نمایش ال سی دی در یک فروشگاه برای سازمان های بودجه ای با اندک بودجه بود. با این وجود کاهش شدید قیمت روی صفحه نمایش دیجیتال از هر نوع کمک می کند تا این وضعیت را به شدت تغییر دهید.

سمیر رزنیک، مدیر یک فروشگاه دارویی کوچک مسکو که بخشی از شبکه های بزرگ خرده فروشی نیست، اخیرا یک چراغ LED بر روی یک نمای ساختمان نصب شده است. نشانه LED جدید به جای نمادگرایی سبز آپارتمانی، او را قادر می سازد تا صدها تنوع رنگ های مختلف و جلوه های گرافیکی ساده را جذب کند. امروز Semen خوشحال است زیرا یک سرمایه گذاری کوچک (کمی بیش از 2 هزار دلار) در عرض یک ماه به فروش رفته است. او ادعا می کند که تعدادی از مشتریان به میزان 8 درصد افزایش یافته است که یک پیشرفت بزرگ است. جلوه های بصری پویا را می توان از دور دید، صلیب مردم را جذب می کند، به آنها یادآوری نیاز به بازدید از فروشگاه مواد مخدر.

QQ截图20170612161908.jpg

نمایش در پشت پنجره و در فروشگاه داروخانه


گالینا چرنووا، صاحب فروشگاه کوچک بوتیک در مرکز شهر. رویکرد او به تبلیغات دیجیتال بیشتر اصلی و قابل توجه است. او یک صفحه نمایش LED را در پشت پنجره فروشگاه نصب کرد و چندین صفحه LCD را در داخل اضافه کرد تا به طور مداوم کلیپ های تبلیغاتی را از نمایش های مد نشان دهد. سرمایه گذاری او بزرگتر بود. او همچنین مجبور بود که در ارتباط با صفحه نمایش در یک فروشگاه در فروشگاه خریداری کند و نرم افزار را برای زمان نمایش و هماهنگ سازی محتوا خریداری کند. اما نتیجه چشمگیر بود. "به نظر می رسد که یک نشانه فروش در پنجره فروشگاه وجود دارد. مردم می آیند و چیزهایی را می گیرند. "گالینا با لبخند راضی می کند.

360截图20170612161950276.jpg

تبلیغات و نمایش اطلاعات در مغازه ها


داستان های مشابه نه تنها از روسیه معمول است. چند روز پیش Digital Signage Today در مورد کریستوفر پگلیزه، صاحب یک فروشگاه کوچک و فروشگاه قهوه در نیویورک، اعلام کرد که برنده رقابت در سامسونگ شد. وی نمایش علامت های هوشمند سامسونگ را در سراسر فروشگاه نصب کرد و در طول ساعت ها نمایش کلیپ های تبلیغاتی را آغاز کرد. در نتیجه، مشتریان تماشای کلیپ های تبلیغاتی و سرگرمی را تماشا می کنند و زمان روانشناختی انتظار برای نظم نیز بسیار کوتاه تر می شود. کریستوفر خوشحال است، مشتریان خوشحال هستند، مردم بیشتر از هر زمان گله به فروشگاه. تبلیغات دیجیتال یک بار دیگر اثربخشی خود را نشان داد.

برخلاف شرکت های بزرگ که این و دیگر ابزارهای تبلیغاتی دیجیتال را در تجارت روزانه خود اجرا کرده اند، کسب و کار کوچک از مزیت انعطاف پذیری و تصمیم گیری سریع برخوردار است. کریستوفر نیازی به صبر کردن برای هیئت مدیره برای دیدار و تایید علاوه بر پخش یا تغییر محتوا، موقعیت صفحه نمایش به صورت متفاوت و یا برنامه پخش پخش متفاوت است. در نتیجه، او توانایی استفاده از تکنولوژی جدید را به طور موثرتری برای آزمایش رژیم های مختلف دارد. به طور طبیعی، این همه فقط باعث افزایش رقابت کافی شاپ می شود.

امروز تولید کنندگان بزرگ نمایش ها و صفحه نمایش ها، مانند سامسونگ، اغلب راه حل های سفارشی برای کسب و کار کوچک، مانند Smart Signage TV ارائه می دهند. گاهی اوقات آنها خط اعتباری جذاب را ارائه می دهند، گاهی اوقات آن را به صورت رایگان ارائه می دهند. به عنوان مثال، سامسونگ الکترونیک امریکا، شرکت صاحبان کسب و کارهای کوچک را برای شرکت در یک مسابقه و سامسونگ هوشمند نشانه (SSTV)، یک راه حل ساده اما با ارزش برای تبلیغات تجاری کوچک، برنده می کند. راه حل همه در یک فرصت برای بهبود روابط مشتری و ارتقاء کسب و کار است. یک موقعیت برنده برنده

مزایای استفاده از تبلیغات دیجیتال برای کسب و کار کوچک واضح است:

  • جذب مشتریان هر روز؛

  • آموزش مشتریان در مورد گرایش های جدید، ایده ها و اخبار.

  • تمرکز بر کیفیت محصول یا خدمات منحصر به فرد؛

  • ایجاد یک تصویر کسب و کار جذاب

در حقیقت ما شاهد فرآیند چگونگی تغییر روابط بین کسب و کار و مصرف کنندگان با توجه به تکنولوژی تبلیغاتی دیجیتال، از جمله کیوسک های دیجیتال، صفحه نمایش های صوتی، نرم افزار با تجزیه و تحلیل پیش بینی شده و غیره است.

به تدریج روند جدیدی شکل می گیرد که کارشناسان بازار ایالات متحده به نام "کسب و کار بر تقاضا" شکل می گیرد. موانع بین مشتری و محصول که ما استفاده می شود برای دیدن ناپدید می شوند. پرداخت های موبایل، فروشگاه های فضایی، امضاهای دیجیتالی، عناصر عقل مصنوعی - همه این نوآوری های فنی تغییر رفتار فروشگاه های مدرن و مشتریان مدرن را تغییر می دهند.

اغلب تغییرات انقلابی شروع به فروتنی می کنند. امروزه این تغییرات عمدتا توسط فن آوری های دیجیتال و تبلیغات دیجیتال هدایت می شود. خوب برای کسب و کار کوچک!

digital_signage_menu.jpg

                                       هیئت مدیره دیجیتال دیجیتال

网站对话
live chat