تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
امنیت تبلیغات Sep 09, 2012

تبلیغات الکترونیکی دیجیتال متنوع است. اینترنت، تلفن های قابل حمل، تلفن های هوشمند و غیره. اما ما عمدتا بر روی حوزه DOOH - صفحه های اطلاعاتی و تبلیغاتی دیجیتالی که در همه مکان های شلوغ در اطراف شهرهای ما نصب شده اند (صفحه نمایش LED و LCD) است.


مزایای استفاده از تبلیغات دیجیتال شناخته شده است: ترکیب آسان از صفحه نمایش چند پلت فرم، رشد سریع شبکه های دیجیتال، به روز رسانی لحظه ای از محتوا، استفاده از کلیپ های تبلیغاتی مختلف در یک کمپین تبلیغاتی و تغییر کلیپ ها بسته به زمان روز یا مخاطبان هدف و غیره سرمایه گذاری اولیه برای خرید صفحه نمایش: مجوز های اداری برای نصب، تنظیم برق و ارتباطات - معمولا در عرض یک سال یا بیشتر، یعنی نسبتا سریع، باز می شود.


trafford_led_screen.jpgt_mobile_display.jpg

صفحه نمایش تبلیغات بزرگ در نمایش ال سی دی مرکز ترافورد تبلیغات در فرودگاه بیرمنگام


مزایای OOH دیجیتال

شبکه OOH را می توان از یک مکان از راه دور کنترل کرد (از جمله صفحه نمایش های عامل در کشورهای دیگر) برای صرفه جویی در هزینه ها و پرسنل، محتوای بدون هیچ هزینه ای به غیر از ترافیک اینترنت به روز می شود، توابع بازخورد عملگرایان را نشان می دهند. زمان کم و هزینه های تعمیر البته مزایای بیشتری وجود دارد.

صفحه نمایش های مدرن سازگار با محیط زیست و انرژی هستند. آنها همچنین دارای توابع مفید متعددی هستند که قبلا نامعلوم نیستند. آنها می توانند تبلیغات تجاری را بفروشند و بدین ترتیب به صاحبان خود پول می دهند، اطلاعاتی ارزشمند از اجتماع را نشان می دهند (چیزی که برای احیای مقامات شهری ضروری است)، خبرگزاری ها را نشان می دهد و مردم را از موقعیت های اضطراری بالقوه مطلع می کند، لازم است

"عشق در نگاه اول" - یک شعار عالی برای تبلیغات دیجیتال است. تصویر تصادفی که در بالا شرح داده شده، نفس خود را دور می کند. عملکردهای شبکه DOOH به نظر می رسد آسان است، سود شگفت انگیز است، زندگی بی ابر است. اما در هر داستان باید بگیرد. در این مقاله نیز وجود دارد. اما ما در حال حاضر در مورد مزایای نوشتن ادامه خواهیم داد.

کاهش شدید قیمت در همه صفحه نمایش ها، LED ها و ال سی دی به طور یکسان و سیستم های کنترل ارزان قیمت که باعث راحتی ادغام سیستم عامل های مختلف صفحه می شوند، آستانه ورود به یک کسب و کار تبلیغاتی دیجیتال بسیار کم است. دو سه پانل ال سی دی برای یک مغازه کوچک و یک صفحه نمایش LED یا علامت دیجیتالی برای خارج شدن از ورودی، حتی برای یک سرمایه گذاری کوچک، بسیار گران نیست. قیمت یک سیستم کنترل با دستگاه پخش ویدئو یکپارچه و بسته کامل نرم افزاری نیز بالا نیست.

ads_led_screen.jpgeal_video_wall.jpg
تبلیغات روی صفحه نمایش ال سی دی LED دیوار ویدیو در لندن


به نظر می رسد که ممکن است یک شبکه کوچک تبلیغاتی دیجیتالی را به صورت تقریبا همه جا در حداقل هزینه ایجاد کند: در سالن های آسانسور یک مرکز تجاری یا بلوک آپارتمان ها، در یک داروخانه یا آژانس توریستی. زمان مورد نیاز حداقل است. برای تنظیم یک شبکه در فضای باز پیچیده تر است، در درجه اول به دلیل مجوز های لازم اداری. با این حال، از نظر معماری، این کار قابل کنترل است. شما باید صفحه نمایش را نصب کنید، شبکه را با کنترل کامپیوتر نصب کنید، نرم افزار پخش کننده را شروع کنید و پخش محلی خود را با استفاده از هر محتوایی که میخواهید شروع کنید: در قالب نمایش اسلاید یا خوراک ویدیو. یا به عنوان یک پخش مستقیم از هر کانال تلویزیونی.

می بینید، یک تکه کیک. هر کس می تواند آن را انجام دهد داده ها را می توان از طریق کابل منتقل کرد (فراموش نکنید که اگر کیفیت HDMI بیش از حد طول بکشد کیفیت تصویر ممکن است خراب شود) یا از طریق کانال Wi-Fi معمولی. بقیه بستگی به تخیل متخصص بازاریابی یا وظایف خاص آن شبکه خاص دارد.

لینک ضعیف OOH دیجیتال

چند کلمه در مورد پرواز در سوپ. سادگی فریبنده است و خطرناک است چنین راه حل های تکنولوژیکی آسان و ارزان قیمت منجر به گسترش غیرقابل کنترل شبکه های ویدئویی محلی دیجیتال شده است که به طور غیر حرفه ای ساخته شده اند و بنابراین برای هک شدن آسیب پذیرند. در این عصر تکنولوژی پیشرفته، هر کودک می تواند دستورالعمل هایی در مورد نحوه تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای بخواند تا بتواند این شغل محترم را کسب کند.

زبان انگلیسی در حال حاضر به این گرایش جدید واکنش نشان داد در حال گسترش است تظاهرات مردمی و اوباشگری در وب توسط ضرب یک کلمه جدید برای تعیین این «جنگجویان برای آزادی" - hacktivists. قبلا نوجوانان در گچ روی نرده ها یا پیاده رو کلمات گریخته ای را می کشیدند. امروزه کار آنها تغییر کرده است: آنها باید سخت درس بخوانند و یاد بگیرند که چگونه شبکه های محلی را هک کنند و محتوای مجرمانه ای را در صفحه نمایش عمومی نمایش دهند. مجله ما در مورد دسترسی غیر مجاز به صفحه نمایش عمومی در "نوشت حمله هکرها بر روی صفحه نمایش LED بزرگ " و " حمله هکر در مسکو چراغ صفحه نمایش ".

آیا شما ترجیح می دهید که تبلیغات استاندارد یا محتوای توهین آمیز را بر روی صفحه نمایش های دیجیتال در اطراف شهر مشاهده کنید؟

ad_screen_en.jpgind_screen_en.jpg

                                              صفحه نمایش LED در فضای باز در انتظار ...

صفحه نمایش Times Square هک شد! مطمئنا این صفحه هک شده بود این به سادگی یک رویکرد تبلیغاتی جدید برای تبلیغ یک مجموعه تلویزیونی جدید "کما" بر اساس رمان رابین کوک است. با این حال، این نیز یک نمونه خوب از این است که چگونه صفحه نمایش های ویدئویی تبلیغات دیجیتال در حال حاضر بخشی از ادراک ما است که از آن می توانیم اطلاعات خوبی از اطلاعات مفید یا غیر مفید داشته باشیم.

در روسیه وضعیت حتی بدتر است: طبق قانون مالک یا اپراتور یک شبکه صفحه نمایش مسئول محتوای نمایش داده شده است. آنها باید برای اولین بار برای پروتکل های امنیتی محرمانه در انتقال محتوا رای دهند.

دیر یا زود هک کردن صفحه نمایش DOOH و سایر دستگاه های آی پی متوقف خواهد شد. تا آن زمان hacktivists ادامه خواهد داد به استفاده از باگ در نرم افزار ها و حفره ها در قانون برای ایجاد مشکلات برای مردم و مسئولان،.网站对话
live chat