تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
روند نشانه دیجیتال در فضای باز 2015 Jan 09, 2015

روند نشانه دیجیتال در فضای باز 2015


outdoor digital board.jpg


تعاملی این یک کلمه است که چند نفر از ما ده سال پیش استفاده کرده اند و معنای آن در عصر دیجیتال به طور قابل توجهی تغییر کرده است. هیچ جایی برای رسانه های تعاملی جذاب تر از دیجیتال های دیجیتالی نیست. 2015 وعده می دهد یک سال افزایش بازاریابی تعاملی باشد. در اینجا برخی از روند نشان می دهد که چگونه علامت های دیجیتال به معنای واقعی کلمه است نمایشگر استاتیک انرژی. بازاریابی تعاملی نمایشگرهای دیجیتال را به سطح بعدی می برد - نمایش چراغ های خیابانی در فضای باز یک انتخاب عالی برای تعامل با مشتریان است.

  • داده های بی سیم همان نوع ارتباط اینترنتی که قدرتمندترین گوشی های هوشمند است، به روند برنامه ریزی نشانه های LED و مراکز پیام کمک می کند. و این را می توان از تقریبا هر جا انجام داد. برنامه های داده های بی سیم می تواند نمایش های دیجیتال در فضای باز قدرت اتصال با سرعت بالا، امن اینترنت - درست مثل یک در قرص یا گوشی های هوشمند.

  • 10 میلی متر طول می کشد در فضای باز توسط طوفان. محدوده pixel برای نمایشگرهای دیجیتال دیجیتال در فضای باز همچنان رو به افزایش است، که به این معنی است که رزولوشن بالاتر و نمایشگرهای دیدنی و پویا.

  • صحبت از محتوای پویا، تجزیه جمعیت شناسی مصرف کنندگان هدف و فهمیدن اینکه بهترین راه برای رسیدن به آنها حتی ساده تر است، چرا که تکنولوژی برنامه نویسی علامت گذاری می شود. گزینه های برنامه نویسی برای نمایش LED ها قابل تنظیم تر می شوند. کمپین ها را می توان به جمعیت شناسی ترافیک عبور کرد و به عوامل پویا مانند شرایط آب و هوایی، نوسانات موجودی و حوادث در تقویم اشاره کرد.

  • مصرف کنندگان به شیوه های بی سابقه ای نسبت به معاشرت علاقه دارند. پاسخ سریع تر انتظارات مصرف کننده است. نشانه های LED در فضای باز، رسانه ای مناسب برای محتوای پویا و به روز رسانی های جدید است که از وقایع گذشته یا غیر منتظره پیروی می کنند. کسب و کار نگران کننده در مورد اثرات شخصیسازی فناوری می تواند در پاسخگویی باشد که مزایای ارتقای وفاداری را به همراه می آورد و به مشتریان می دهد آنچه که آنها سریعتر از یک رقیب می خواهند. آن را به عنوان یک خوش آمدید زنده در پارکینگ فکر می کنم که به همه کمک می کند فقط آنچه را که نیاز دارند پیدا کنید.

  • فروش نزدیکی در حال حاضر بخشی از DNA علامت دیجیتال LED است، اما روند تعاملی آن را به سطح بعدی است. نشانه های بیرونی دیجیتال می تواند تعامل و نزدیکی را از طریق محتوای قابل مشاهده و پر جنب و جوش ترکیب کند. با قابلیت های دیجیتال LED، کسب و کار ها قادر خواهند بود تا باشگاه های وفاداری را ارتقاء دهند و یا کوپن های تبلیغاتی و تبلیغاتی. علامت های دیجیتال را با یک ابزار بازاریابی مجتمع ترکیب کرده و محتوای منحصر به فرد را به یک گوشی هوشمند ارسال کنید که در آن لحظه مراحل مشتری در داخل است. در این گزینه بازاریابی سبز، هیچ کوپن برای یادآوری و هزینه های تحویل هدر نرفته وجود ندارد.

  • با این حال، بهتر است به مصرف کنندگان رسیدن، در حالی که آنها هنوز هم در اتومبیل خود در نزدیکی یک کسب و کار هستند. شرکت Cheil در سراسر جهان به تازگی یک مفهوم برای CJ Entertainment در کره جنوبی ایجاد کرده است، که در آن مصرف کنندگان محتوای منحصر به فرد را در نزدیکی پوستر Wi-Fi دارند. این تکنولوژی در افق قرار دارد، اما اکنون علائم دیجیتالی در فضای باز ایده آل برای تبلیغات مبتنی بر مکان است. این یک راه منحصر به فرد برای آوردن مصرف کنندگان از نور ترافیک است که از داخل به داخل مغازه می آید. یک مطالعه IBM نشان می دهد که تا 72 درصد از مصرف کنندگان پاسخی به یک پیام تعاملی دریافت می کنند، اگر آنها در معرض مکان فروش مربوطه باشند.

عصر جامعه فناوری رانندگی در حال تغییر است. با استفاده از برنامه های جدیدتر و تکنولوژی های موجود، ما همچنان توانایی خود را برای شخصی سازی زندگی خود، راحتی تصمیمات روزمره و استفاده از دانش را برای ساده سازی زندگی خود ادامه خواهیم داد. بازاریابی تعاملی در واقع کمتر نفوذی است، زیرا در مقایسه با بازاریابی سنتی، آن را به نیازهای مشتریان و روال های روزانه متصل می کند، و تکنولوژی به شیوه های بی سابقه به جامعه خدمت می کند.


网站对话
live chat