تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
LED صدای NPR شامل LED به عنوان بخشی از نگاه جدید آن است Nov 17, 2013

جدید LED صدای NPR

npr_on_capitol_street.jpg

صدای LED جدید PR

نمایشگر LED که بر روی دیوارهای پرده خارجی ساختمان نصب شده است، شامل یک زیپ (مرکز پیام های افقی) و در فضای لابی آن، موزاییک داخلی داخلی است که با استفاده از یک زیپ LED دیگر همراه با مجموعه ای از نمایشگرهای LED در یک محیط پرتره طراحی شده است. و در نهایت، به طور مستقیم در خارج از ساختمان ساختمان، یک بنای شرکت آرم شناخته شده به عنوان برج آیکون، به طور کامل با نوار های LED روشن. نمایشگر LED ویدئویی که در داخل محوطه لابی ساختمان قرار گرفته است، به یک بیانیه بصری تبدیل شده است که مردم می توانند با عبور از ساختمان یا ورود به ساختمان، در مرکز رسانه های عمومی NPR قرار گیرند.

در ایجاد سیستم جدید نشانه LED NPR، چندین شرکت با هم متحد شدند تا صفحه نمایش LED را به زندگی در ستاد شرکت جدید NPR بپیوندند. مفهوم اولیه و طراحی اجزای LED توسط Poulin + Morris (نیویورک، نیویورک) ارائه شده است، با تمام صفحه نمایش LED تولید شده و ارائه شده توسط Sansi North America (Ballston Lake، NY) و نصب نشانه LED و برخی از نشانه سازی ارائه شده توسط جک استون علائم (Landover، مریلند).

نمایش LED SNA

صفحه نمایش LED برای پروژه نشانه NPR توسط SNA، یکی از بزرگترین تأمین کنندگان جهانی متخصص در تولید و خدمات نورپردازی و نمایشگرهای بصری برای محصولات متن، گرافیک و ویدئویی، ارائه شده است. برای پروژه نشانه NPR، تعدادی از مارک های SNA LED نمایش داده شده بودند تا ترکیب بصری چشمگیر و پویا از لحظات رسانه NPR را ادامه دهند. "این واقعا در مورد نمایشگاه جدید دفتر مرکزی NPR است"، همانطور که توسط Mitch Leathers مدیر بازاریابی SNA توضیح داده شده است "و استفاده از تمام اجزای LED ما را به یک نگاه خلاقانه و پیشرفته و احساس به خط مقدم حضور عمومی NPR است."

برای روشن کردن یک پیمانه شرکت در خیابان (برج آیکون)، ماژول های S / ThruMedia TM 25 میلی متری SNA که مجموعه ای از چوب های نازک LED هستند، به ستون بلند بالای پیلون روشن می شود. برای ایجاد یک نمایش بصری از نمایش همه چیز از جریان متن به گرافیک و تصاویر ویدئویی LED S / Video TM SNA استفاده می شود، هر دو داخلی (S / Video در زمین 10 میلی متر) و برای پوشش روکش خارجی (S / Video در 16 میلی متر زمین) در دیوارهای ساختمان آن است.

ادغام تمام دارایی های SNA LED به دفتر مرکزی NPR توسط Poulin + Morris (نیویورک، نیویورک)، یک مشاور طراحی گرافیک ارائه شده از طیف وسیعی از خدمات گرافیکی محیط زیست، طراحی نمایشگاه، رسانه های دیجیتالی و چاپی، نام تجاری و طراحی انتشار یافته است. Poulin اعلام کرد: "ما مشاوران طراحی و برندسازی برای کل ساختمان NPR بودیم." و نمایشگرهای مختلف LED را به صورت بصری بر روی نام تجاری NPR خود در برج آیکون و زیپ اخبار خلق کرد. در لابی ساختمان، ما همچنین از نمایشگرهای صفحه نمایش LED استفاده کردیم تا دیوار موزاییک مدیا را به عنوان نمایشی از تجربه رسانه های دیجیتال NPR تولید کنیم. "

npr_headquarters.jpg

                                                    صفحه نمایش LED SNA از دفتر مرکزی NPR

نماد برج NPR

در نزدیکی ستاد NPR، بخش قابل ملاحظهای از نمایشگر LED آن برج بالای 55 فوت است که در مقابل ستادش نشسته است. برج آیکون با آرم NPR خود در تپه برج، همانطور که توسط Poulin توصیف شد، "به عنوان نشانگر ساختمان شناسایی ساختمان و چراغ نشان دهنده ورود به لابی NPR با تجربه رسانه های چند رسانه ای / تعاملی خود را طراحی شده است. برج آیکون یادآور یک برج رادیویی با آرم کم نور NPR است که در تاج برج ساخته شده است که توسط S / ThruMedia TM LED روشن شده است. روشنایی LED که از ستون برج به نمایش درآمده است، نمایشی نمادین از امواج صوتی است که به شکل استعاری تبدیل برج به آنتن فرستاده شده در برنامه نویسی NPR در سراسر جهان است. "

علائم جک استون

برج آیکون به اندازه علامت مجسمه سازی بود و شامل لوله های فولادی عمودی، شیشه و S / ThruMedia TM می باشد و به طور خاص به عنوان یک ID پیلون منحصر به فرد شرکت ساخته شده است که تحت عنوان Todd Stone، Project Manager و Principal، که شرکتش نشانه های جک استون تمام ساخت و نصب اسناد را برای پروژه انجام داد. "در حالیکه بیشتر پروژه NPR نشان دهنده نصب نشانه LED بود، شرکت ما به طور کامل ساخت برج آیکون را در مقابل ساختمان NPR ساخت و نصب کرد."

"ساختار آیکون برج با لوله های فولادی شش تا شش فوت ساخته شد که ابتدا در فروشگاه ما ثبت نام مریلند ساخته شد و سپس در محل دفتر مرکزی NPR در واشنگتن دی سی نصب شد. طرح پایلوت شامل مجموعه ای از نیم ستون ضخیم لایه دوپونت SentryGlas با یک گرافیک چاپ دیجیتالی در بین هر پانل شیشه ای و قرار داده شده به نشستن بر روی قاب فولاد است، گفت: "سنگ. "به طور مستقیم در پشت شیشه، ما SNA S / ThruMedia رنگی تمام رنگ LED استفاده می شود در قالب حصار عمودی با یک پیکسل 25 میلی متر نصب شده است. ستون LED بر روی ستون آیکون برج نصب شده، به عنوان یازده نوار عمودی نصب شده و در پشت شیشه قرار گرفته و تمام طول ستون بلند 55 فوت را طی می کند. به عنوان برج آیکون با دو چهره بود، میله های LED در هر دو طرف ستون قرار گرفت. LED تقریبا در فاصله تقریبا سه اینچ قرار گرفته است، چراغ های LED در این پیکربندی مقدار مشخصی از شفافیت را ارائه می دهند، اما هنگامی که روشن می شوند، چشم، تصاویر را با هم ترکیب می کند تا به یک صفحه نمایش رنگی به ظاهر جامد متصل شود. "

استون گفت: "در ساخت برج نشانه، ما آن را در سه بخش ساخته ایم که ساخت، حمل و جمع آوری آن در محل آسان ساخت." "بالای برج برجسته آرم NPR را در حروف کوچک امضاء کننده NPR خود نشان داد، هر حرفی که در پانل آلومینیومی خود قرار دارد. ما این سه پانل را ساختیم که آلومینیوم رنگ شده با پانل روبرو بود که برای هر حرف و مسیری از یک پانل آکریلیک سفید شفاف به هر پانل چوب آرم استفاده کرد. پشت هر نامه ادامه SNA S / ThruMedia TM LED بود که نور کل کلاه برداری را نشان می داد. "

حضور LED برج آیکون که در داخل دیوار پرده ای از دفتر مرکزی NPR قرار دارد، یک مرکز پیام الکترونیکی افقی بیرونی است که به عنوان زیپ شناخته می شود. زیپ مجموعه ای از کابینت های LED است که در اطراف جلوی ساختمان و از لبه، اطراف گوشه ای برای پوشش این دیوار نیز وجود دارد. زیپ، همانطور که توسط پوولین توضیح داده شد، "دارای دو عملکرد بود؛ این اطلاعات اطلاعات زمان واقعی را ارائه می دهد و همچنین به عنوان یک نمایشگاه تئاتر، اعلام می کند که رویدادهای اجتماعی و اجرای نمایش هایی که در فضای جلسه NPR برگزار می شود. "

با استفاده از کابینت زیپ پیش ساخته SNA، جک استون نشانه قادر به نصب کابینت های LED به صورت افقی در امتداد تمام دیوار پرده ساختمان NPR بود. "ما با استفاده از S / Video TM کاشی های رنگی کامل رنگی" اشاره کرد تاد Stone "، که در یک زمین 16 میلی متر مشخص شد. برای قرار دادن هر کابینت زیپ به صورت پیش ساخته، یک داربست در اطراف آن بخشی از ساختمان ایجاد کردیم، کابینت های LED را نصب کردیم، و از بالابرهای موتور استفاده کردیم تا جای نهایی قرار دادن و جایگذاری هر واحد ماژول SNA را داشته باشیم. "

داشبورد لابی اخبار NPR

هنگامی که بازدیدکنندگان به دفتر مرکزی NPR وارد می شوند، در حال حرکت از طریق منطقه لابی، با Media Mosaic مواجه می شوند، جایی که جهان برنامه های NPR اخبار و هنر در یک حرکت بصری زنده است. Mosaic موزاییک شامل دو دیوار (2) دیوار با ارتفاع بالا است که با مجموعه ای از 15 کاشی های ویدئویی LED نمایش داده شده در سه ردیف در نقاط مختلف دیوار ورودی لابی و یک پوشش کامل زیپ از دیوار ورودی جلو خود را به آن اتصال دیوار جانبی

Mosaic موزیک شبیه به یک پازل جدول کلمات متقاطع با جعبه های سیاه و سفید پراکنده در مورد آن است. در اینجا دیوار یک شبکه ای از فضاهای مستطیلی است، برخی از آنها پر از صفحه نمایش LED (S / Video TM 10 میلی متر کاشی های داخلی داخلی)، دیگران با چاپ دیجیتال استاتیک. نزدیک به وسط دیوار، یکی دیگر از زیپ های LED است، همچنین یک نمایشگر LED کامل با قابلیت پخش ویدئو، انیمیشن گرافیکی و یا تصاویر متحرک به عنوان محتوای NPR خود ارائه می دهد. پوولین می گوید: "موزاییک رسانه یک پنجره بصری به جامعه NPR است." "این نمایش تا به دقیقه اخبار، یک زیپ سربار برای اخبار شکستن ویدئو، و به عنوان نمایش لابی است یک نهاد تعاملی به خودی خود است."

پوولین می گوید: "دیوارهای موزاییک رسانه را می توان به یک iPad غول پیکر تقسیم کرد. اما بر خلاف اپل یا یک صفحه نمایش تلفن هوشمند که یک تجربه ی یک در یک است، NPR Media Mosaic می تواند یک دیسک رسانه ای بزرگ باشد که تجربه گروهی فراگیر برای چندین بازدید کننده را به طور همزمان با نام تجاری NPR متصل می کند. "

از لحاظ محتوای موزیسی Media، این آجرها و کلیک های بزرگ بود. "این ادغام کامل از نمایشگرهای LED LED و معماری است. موری شلزینگر، مدیر خدمات املاک و مستغلات و خدمات اداری NPR، گفت: "از کجا شروع می شود و دیگر شروع می شود." وی گفت: "برای درک قابلیت های رسانه ای موزاییک، از نظر آجر، یک صفحه نمایش بزرگ LED که در اطراف دیوارهای لابی قرار دارد، با صفحه نمایش LED های مختلف نمایش داده شده از NPR فکر می کنم."

در مورد بخش کلیک، اکثریت اگر نه همه تصاویری از موزیلا رسانه ها از RSS خوراک NPR مستقیم از اینترنت به دیوار رسانه ای می آیند. محتوای دیجیتال پس از آن اصلاح می شود تا در فضای گرافیکی موزیلا رسانه ها متناسب باشد. محتوا از اخبار سرچشمه تا برجسته ترین ارسال نامه های الکترونیکی از وب سایت NPR.

همانطور که توسط جیسون هالتون، مدیر عملیات SNA بیان شده است، "از علاقه خاصی به موزیسی رسانه ها، تصاویری است که در سراسر دیوار رسانه ها پخش می شود و توسط بازدید کنندگان بازدید می شود." "Mosaic دارای وضوح صفحه نمایش 3840 x 1080 پیکسل و در پردازش محتوای تصویر است، هر صحنه ویدیویی را به عنوان یک تصویر کامل پردازش می کند، هر چند که دیسک رسانه موزاییک با صفحه نمایش LED های وی پراکنده شده است، تنها بخش هایی از کل ویدیو را نمایش می دهد تصویر با این حال، با وجود بخش های گمشده تصویر، هنگام تماشای، چشم ذهن پیوسته تصویر کل را می بیند. "

NPR و تماشای جهان برو با

حضور رسانه های LED NPR به یک چشم انداز تبدیل شده است و یک سایت که نگاه دوم را می بخشد. تصاویر ویدئویی، سرفصل های متن و رسانه های اجتماعی همه را به نمایش ویژه ای از اخبار روز تبدیل می کنند. همانطور که اشلسینگر خاطرنشان کرد، "موزیسی رسانه NPR چنین فاکتور WOW داشته است که گذرگاه هایی که با آن مواجه می شوند، به فریب دادن آن یا فشردن آن از طریق شیشه لابی به آن حس می کنند". برای NPR نمایشگرهای LED به پنجره ای تبدیل شده اند چه NPR بهترین کار را انجام می دهد، مردم و اطلاعات را با هم در یک روش سرگرم کننده برای تماشای جهان به سمت راست در لابی شرکتی خود می برد.


网站对话
live chat