تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
بازخوانی: یک دهه از بیلبوردهای دیجیتال Jun 14, 2017

watchfire.jpg__970x545_q85_crop_subsampling-2.jpg


یک دهه می تواند اتفاق بیافتد. در سال 2007، آی فون معرفی شد، Mad Men مجموعه تلویزیونی جدید و تحسین برانگیز بود و میانگین صنعتی Dow Jones برای اولین بار در تاریخ بیش از 14،000 بسته شد.

سال 2007 نیز سالی است که Signfares Watchfire Signs خود را به بیلبوردهای دیجیتال تبدیل کرده است و طی 10 سال گذشته در صنعت نمایش در فضای باز تغییر خوبی یافته است.

بیلبوردهای دیجیتال تقریبا در هر ایالت تایید شده است. در حال حاضر 46 ایالت تصویب قوانین اجازه انتشار بیلبورد های دیجیتال را در مقایسه با حدود 33 در سال 2007 تصویب کرده اند. در تاریخ 1 ژوئیه 2016، OAAA گزارش می دهد که حدود 6700 بیلبورد دیجیتال در ایالات متحده نصب شده است و اکنون بیش از 1000 محل به بیلبوردهای دیجیتال اجازه می دهد.

اداره بزرگراه فدرال، تابلوهای دیجیتالی مجاز را در سال 2007 تصویب کرد. این حکم که نشان داد بیلبورد های دیجیتال قانون بزرگی را که در سال 1968 نقض کرده بودند، از شرکت های خانه اجازه ساخت تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال را در امتداد بزرگراه های فدرال صادر کردند. امروزه از 46 ایالت که بیلبوردها را اجازه می دهند، تنها یک بیلبورد دیجیتال را در "بزرگراه های کنترل شده" ممنوع می کند.

مشارکت دولتی / خصوصی یک وسیله قابل قبول برای ساخت یک شبکه نشانه دیجیتال است. در سال 2013، یک توافق جامع، نخستین همکاری دولتی و خصوصی را برای یک شبکه بزرگ علامت های دیجیتال در ایالات متحده آغاز کرد. شهر شیکاگو با Interstate JCDecaux قرارداد ساخت بیلبورد های دیجیتال را در 34 مکان مختلف در کنار بزرگراه های کنترل شده شهر با 30 تا 50 درصد درآمد حاصل از فروش تبلیغاتی به شهر منتقل کرد.

استفاده از RSS ها موجب می شود بیلبورد های دیجیتال حتی پویاتر شوند. فید پویا در بیلبورد های دیجیتال محبوبیت بیشتری به دست می آورد زیرا خطوط بین سیستم عامل های مختلف دیجیتال تار می شود. امروزه تبلیغ کنندگان نوآورانه درک می کنند که می توانند بر توانایی های منحصر به فرد بیلبورد های دیجیتالی که توانایی برقراری ارتباط را دارند، به گونه ای که بیلبورد های استاتیک نمی توانند، بهره ببرند. فقط در مورد هر نوع محتوا می تواند به بیلبوردهای دیجیتال افزوده شود، از جمله خوراک توییتر، نمرات ورزشی و اخبار.

بیلبوردهای دیجیتال انرژی بیشتری دارند. بیلبوردهای دیجیتال تولید شده در ایالات متحده حدود دو سوم قدرت کمتر از یک دهه قبل را استفاده می کنند. LED های کارآیی بیشتری نیاز به انرژی کمتری دارند که باعث کاهش هزینه های عملیاتی می شود.

بیلبوردهای دیجیتال دارای نرم افزار خاص خود هستند تا نیازهای منحصر به فرد خود را برآورده کنند.

صنعت تابلوچسبها دیجیتال در دهه گذشته یک معامله بزرگ را تجربه کرده است. برای ما خوشحال هستیم که در اولین بیلبورد های دیجیتال ما که به نشانه های DSW در کیپ گیراردو، میسوری فروخته می شوند، بازنگری می کنیم، که هر دو هنوز هم عامل درآمد و درآمد امروز هستند.

چه تغییراتی در صنعت تابلوهای دیجیتال در دهه گذشته دیده اید؟


网站对话
live chat