تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
دیوارهای ویدئو LED در حال ظهور در چشم انداز شهری Dec 11, 2016

دیوارهای ویدئو LED در حال ظهور در چشم انداز شهری

در میان چشم انداز در حال تغییر شهرنشین سانفرانسیسکو، اخیرا علاوه بر دو لابی دیویدی ویدئویی LED، حضور معماری فضای عمومی را در مرکز مالی مرکز شهر دوباره تعریف می کند. دیوارهای ویدئویی با محتوای بصری ظریف خود، تفسیر هنری از نیروهای اجتماعی و محیطی پویا را که در اطراف سان فرانسیسکو گردش می کنند، ارائه می کنند.

اولین ساختمان با یک دیوار ویدئو LED که در 350 Mission Street واقع شده است، آسمانخراشی 30 طبقه طبقه A است که توسط توسعه دهنده املاک Kilroy Realty Corporation (سان فرانسیسکو) و معماران Skidmore، Ownings & Merril (SF) تاسیس شده است که لابی ساختمان را توصیف کرد "به عنوان یک فضای پر جنب و جوش که مرز بین حوزه های عمومی و خصوصی را تار می کند".

350 مأموریت که نام ساختمان و آدرس آن در مرکز شهر است، با طراحی لابی ساختمان به همان اندازه که یک گالری هنری است، به عنوان یک گذر به آسانسور ساختمان و منطقه ناهارخوری، فضای عمومی را به سطح زمین تغییر داده است.

350-Mission-LED-Screen-Video-Wall.jpg

350 ماموریت 6 میلیمتر LED صفحه نمایش دیوار ویدئو

حساس تعاملی آغاز لابی دیوار ویدئو

برای مدیریت پیچیدگی تعریف پارامترهای دیوار لابی LED و اطمینان از ادغام موفقیت آمیز محتوای هنری برای نمایش، Kilroy Realty درگیر Sensory Interactive (بالتیمور، مریلند) برای هدایت تلاش برای هماهنگی طراحی دیوار ویدئو، ادغام، تهیه، ساخت و نصب از طریق تکمیل

رندی بیرد، رئیس و مدیر اجرایی Sensory Interactive، ریاست گروه تحقیقاتی خود را تضمین کرد و تیم چندرسانهای خود را تضمین کرد و توسعه دیوار ویدیو را با تعریف برنامه برنامهریزی و اطمینان از عملیات روزمره عملیاتی برای آوردن لابی ساختمان به عنوان یک فضای عمومی پویا با بصیرت قابل توجه محتوا.

ادغام دیوارهای ویدیویی پویا به لابی های ساختمان، ارتقاء معماری به سطح بعدی را افزایش داده است. در اینجا لابی بیش از یک راه عبور است، این یک فضای رسانه ای و یک گالری هنری است که در واقع فضا را به یک تجربه فرهنگی و فعال تبدیل می کند.

فضای لابی 350 مایک خیابان شامل یک سقف بالای 50 فوت و نمای شیشه ای است که فضای باز بصری برای مستاجران، مسافران و ترافیک وسیله نقلیه نزدیک را ایجاد می کند. توسعه دهنده Kilroy Realty از صفحه نمایش ویدئویی به عنوان بخش مهمی از حضور ساختمان در سطح خیابان استفاده کرد.

نیکول استرومسنس، مدیر پروژه ساخت و ساز Kilroy اشاره کرد که "داشتن دیوار ویدئو در لابی به ارزش ساختمان افزوده می شود، و آن را یک مقصد عمومی منحصر به فرد در خود دارد." در روزهای آفتابی در منطقه مالی سان فرانسیسکو، تجربه مشاهده توسط نمای شیشه ای لابی به عقب باز می شود تا نمایش بدون مانع از صفحه نمایش نمایش داده شود.

350 ماموریت و دیوار ویدئو Sansi

صفحه نمایش LED تولید شده توسط Sansi North America (نیویورک) جلوی دیوار لابی را می پوشاند و در اطراف یک گوشه تیز قرار می دهد و صفحه نمایش گسترده ای که روی لبه صندلی نصب شده است. نمایشگر تصویری که دارای تکنولوژی بسته بندی پیکسل 5 (SMD) و یک پیکسل 6 میلی متری است، از LED های S | Video LED با هر 9.4 اینچ x 9.4 اینچ (240 × 240 میلی متر) تشکیل شده است و شامل در مجموع 4176 مدول LED. نمایشگر صفحه نمایش LED حدود 68 فوت طول دارد و 37 فوت ارتفاع دارد که 2،643 فوت مربع از بوم را ارائه می دهد.

مونتاژ صفحه نمایش کامل LED را می توان به یک فرایند لگو مانند متشکل از فریم های چند فولادی پیچیده به دیوار لابی. دانستن اندازه نهایی نمایشگر تصویر، SNA را قادر می سازد تا چند فریم فریم را به صورت سفارشی ساخت و در قاب فولادی دیواری نهایی نصب کند. همانطور که جیسون هالتون، معاون رئیس جمهور، گفت: "فریم های فولادی دیواری تصویری به عنوان نقطه پایانی برای نمایش تصویر نهایی عمل کردند.

ماژول های LED به کابین های علامت های بزرگتر مجهز شدند که شامل منابع مورد نیاز و تابلوهای منطق بودند. سپس کابینت های نشانه به زیر فریم های سفارشی مونتاژ شدند که به سایت پروژه تحویل داده شدند و سپس بر روی دیوار لابی قرار گرفتند. "

350-Mission-LED-Wall.jpg

350 ماموریت LED دیوار نمایش

گوشه های سفارشی را کامل می کند

صفحه نمایش طراحی شده است تا محتوای آن به طور یکپارچه از صفحه نمایش به صفحه نمایش جلو حرکت کند. هلتون خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه صفحه نمایش 350 ماموریتی برای یک صفحه بدون درز مورد نیاز بود، SNA مجموعه ای از کابینت های سفارشی برای این پروژه را ساخت.

هولتون اظهار داشت: "در جمع آوری صفحه نمایش LED کامل که شامل یک طراحی نامتقارن با یک صفحه اصلی و یک صفحه نمایش کوچکتر صفحه نمایش مجاور آن است، یک سری از کابینت های کابلی سفارشی برای اولین بار نصب شد که دو دیوار همگرا می شوند. در محل نصب شده بود، پس از نصب نصب کابینت های نشانه گذاری LED چپ و راست به هر دو طرف گوشه، تکمیل هر ردیف، مونتاژ ردیف بعدی را آغاز کرد، تا زمانی که کل قاب فولادی کاملا با دیوار ویدئو آن پوشیده شده بود نمایش دادن."

در نهایت، دیوار ویدئو داخلی SNA می تواند محتوای خود را در هر تعداد از انیمیشن ها، فیلم ها، تصاویر گرافیکی و یا داده های زنده به طور همزمان ارائه دهد. با توجه به این که 350 دیسک ماموریت ویدئو، یک بوم هنری دیجیتالی اختصاصی است، همه جا در برگیرنده آن، در محدوده اطراف آن تأثیر گذاشته است. صفحه نمایش LED به اندازه کافی بزرگ است و به طور کامل در پشت نماد شیشه ای آن قابل مشاهده است که به راحتی توسط افراد پیاده یا رانندگی می شود. Passersby شناخته شده است که وارد لابی (که تشویق شده است) و تماشا محتاطانه به عنوان محتوای صفحه نمایش خود را به طور مداوم در ارائه آن تکامل می یابد.

نمایش های مجازی: سان فرانسیسکو

کارگردان تصویر 350 ماموریت، نمایش مجازی: سانفرانسیسکو توسط Kilroy و توسط Refik Anadol، که یک هنرمند رسانه ای است که در جستجوی همگرایی رسانه های تعاملی و معماری، ایجاد شده است، توسط "رجیک آنادول" ساخته شده است. آنادول همچنین مدرس و دانشمند محترم در بخش هنرهای طراحی مدرن در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس (UCLA) است. Anadol اشاره کرد که ایجاد نمایش های مجازی سایت خاص است و طراحی شده برای مطابقت با فضای که در آن نمایش داده شده است. بنابراین نمایشگاه دیجیتال مشابه در فضاهای مختلف متفاوت است.

اهمیت نمایشگاههای مجازی این است که این یک آثار هنری استاتیک نیست یا یک گرافیک انتزاعی یا یک نمایش اسلاید از مناظر واقعی واقع گرایانه شگفت انگیز است. نمایش های مجازی یک مجسمه زنده و تنفس است که همانطور که Anadol اشاره می کند، "توسط بخش های خاصی از اطلاعات یا مجموعه داده ها هدایت می شود که به طور مداوم تصاویر نمایش داده شده و ایجاد آنچه که او به عنوان" مجسمه های داده "توصیف می کند.

داده هایی که مجسمه ها را هدایت می کنند، از محدوده محیطی شهر از جمله محیط زیست، رسانه های اجتماعی و تأثیرات پسا معماری می باشد. "مجسمه های داده Anadol با استفاده از تجزیه و تحلیل پارامتری تعریف می شوند که یک فرآیند طراحی است که رابطه ای بصری بین داده ها ایجاد می کند اندازه گیری و تجسم که نشان دهنده داده ها است.

این تعاملات که در اطراف شهر گردش می کنند، توسط موتورهای اطلاعات مجازی ضبط می شوند و یک مجسمه داده مستمر را تشکیل می دهند که تجسم داده های آن را به عنوان تجربه هنری ارائه می دهد. مردم آناندول از آنجایی که بالقوه آن را دیده اند، از دیدن مجسمه های مجازی از سراسر منطقه خلیج لذت می برند تا دیدگاه تفسیری خود را از ارتباطات تعاملی سان فرانسیسکو ببینند و با آن ارتباط برقرار کنند. "

DeeDee Postil، معاون هنری Kilroy اشاره کرد که به دلیل اینکه محتوای در یک زمان واقعی در ارتباط با تمام داده هایی است که تصویر آن را شکل می دهد، همیشه در حال تغییر است و آنچه که تماشاگران تماشا می کنند، همانطور که تماشای مجازی را می بینند ممکن است در بازدید دوم خود یکسان نباشد به صفحه نمایش در حال حاضر جایزه طراحی جهانی SEGD را به دست آورده است.

50 فرومون آبشار پاشش

در یک آسمان خراش همسایه، 50 فرومونت، که به طور مستقیم در خیابان از 350 ماموریت بود، یک نمایشگر LED دیگر نصب شد. این دیوار ویدئو LED همچنین توسط Sensory Interactive هماهنگ شده و صفحه نمایش آن نیز توسط SNA عرضه شده است. این دیوار ویدیو دیگر همچنین کاشی های SMD S | Video LED را استفاده کرد، اما با یک چگالی (4 میلی متر) و چگالی بالایی (4 میلی متر) و رزولوشن به همان اندازه با صفحه نمایش 350 مجاور همسایه اش استفاده کرد. نمایشگر دیجیتال 50 فریمونت LED با رزولوشن 12 متری و طولانیتر از 106 مگاپیکسلی، طولانی ترین صفحه نمایش 4 میلیمتر مستطیلی در ایالات متحده است.

طراحی معماری برای دیوار ویدیو 50 فرومانت توسط سه ورودی خلیج بالابر به عنوان بخشی از دیوار لابی به چالش کشیده شد. در طراحی نهایی، دیوار ویدئو به سادگی تمام دیوار لابی را پوشش داد که دیدگاه بصری نمایشی غیرمعمول را در هر دو محتوا و نحوه ارائه آن فراهم می کند. نمایشگر 50 نمایشگر Fremont به جای نشان دادن نرم افزار تعاملی، بر روی مجموعه ای از منظره های طبیعت متمرکز شده و متشکل از همکاری بین دو شرکت اثری ویدئویی در سطح جهان، Obscura Digital (SF CA) و Fusion CI Studios (CA CA) است.

او با اشاره به مارک استسیوک، سرپرست FX CIO، FX CI، اظهار داشت: "... می توان دیدگاه های عظیمی از طبیعت را به 50 لابی کم و بیش از 50 مگابایت فورمونت آورد." از این الهام، شرکت ها یک سری از مناظر طبیعی بر اساس طبیعت، مانند چشم انداز کامل از مایر وودز، نقطه عطفی در نزدیکی بیابان است. یکی دیگر از چشم انداز دیوار لابی که به وضوح مستند شده است یک صحنه واقع گرایانه فوق العاده ای از یک آبشار است که رواناب آن در داخل و اطراف هر یک از ورودی های خلیج آسانسور قرار می گیرد.

50-Fremont-LED-Video-Wall.jpg

انفجار آبشار به اندازه کافی واقعگرایانه است که در لابی ایستاده در حال تماشای آن ایستاده است، شما انتظار دارید در هر لحظه از آبشستگی پاشید. تعدادی از کاربران گوشی های هوشمند آبشار ها را ویدیو کرده اند و آن را در YouTube و Vimeo ارسال کرده اند که در آن ویروس ها با بسیاری از مجلات و شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک گذاشته شده اند و میلیونها بازدید از آن ها را جمع آوری کرده اند. دیوار ویدئو 50 Fremont توسط Arrow Sign نصب شد (اوکلند، CA).

50 فریمونت 4 میلیمتری دیویدی LED

"قدردانی از دیوارهای ویدئویی لابی لندن سان فرانسیسکو باور نکردنی بود. محتوای دیوارهای ویدئویی لابی، به صورت آنلاین منتشر شده و از طریق مدارهای رسانه های اجتماعی ویروسی شده است. این همچنین با معماران و توسعه دهندگان سراسر کشور که بیرد با آن صحبت کرده است، به عنوان یک اثر بزرگ تبدیل شده است. وی خاطرنشان کرد که هر دو لابی دیوارهای ویدئویی "به عنوان منبع الهام برای آنها و مشتریان خود به نحوی است که آنها به دنبال راهکارهای جدید طراحی در آنها هستند آینده لابی ساختمان جدید. "

بوم دیجیتال و فضای عمومی

ادغام دیوارهای ویدیویی هنری در لابی، معماری و رسانه های دیجیتال را به قلمرو جدیدی از تعاملات عابر پیاده تبدیل می کند. لابی ها به گالری های هنری پویا تبدیل می شوند و برای کسانی که از محیط کار یا از محیط کار عبور می کنند لحظه ای متوقف می شود تا تجربیات هنری را که ممکن است در غیر این صورت با آنها مواجه نشود، ایجاد می کند.

تلاش های سان فرانسیسکو در باز کردن لابی های ساختمان خود را به حوزه دیجیتال می تواند به خوبی تبدیل به یک روند که در آن معماران، توسعه دهندگان، تولید کنندگان LED و نشانه نصب همه در تعریف فضای عمومی معماری به عنوان یک گودال دیجیتال برای تجارب فرهنگی و جمعی در داخل ساختمان تا آنجا که آنها در ساختن بیرونی نیز یافت می شوند.网站对话
live chat