تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
علامت های دیجیتال در فضای باز سازگار با محیط زیست است؟ May 18, 2016

sign.jpg__640x360_q85_crop_subsampling-2.jpg

آیا کسب و کار شما آگاهانه است؟ آیا مطمئن نیستید که آیا علامت های دیجیتال در فضای باز سازگار با محیط زیست هستند؟ شاید این مشکل شما را حل کند

شما در حال بررسی ارتقاء از تبلیغات مبتنی بر چاپ به تبلیغات دیجیتال هستید. شما قبلا گذر به اینترنت را انجام داده اید، اما مشکل این است که شما به مشتری بر روی زمین نمی روید - مشتریانی که از بازدید از خیابان اصلی یا مراکز خرید لذت می برند.

تنها راه شناختن چگونگی دستیابی به آنها، استفاده از پوسترها یا بیلبوردهای تبلیغاتی است که به مقادیر زیاد کاغذ نیاز دارند و حتی زباله های بیشتری را تولید می کنند که این علامت سیاه در برابر تجارت شما در این دوره های دوستدار محیط زیست است.

شما در نشانه های دیجیتالی در فضای باز به عنوان یک راه حل نگاه کرده اید و شاید "لیست اعتراض" ایجاد کنید. شاید این فهرست چیزی شبیه به این باشد:

  • علامت های دیجیتال هزینه های زیاد است

  • تلاش زیادی برای حفظ آن؛ و

  • کسب و کار من خیلی کوچک است برای رفتن به دیجیتال.

شما سوال اشتباهی درمورد نشانه های دیجیتالی در فضای باز دارید

در حال حاضر، چیز دیگری باعث ناراحتی شما در مورد انتخاب علامت های دیجیتال می شود. این احتمالا بیشتر از لیست اعتراض شماست اما هنوز وجود دارد. شما درمورد مدارک محرمانه نشانه های دیجیتالی در فضای باز سوال می کنید: آیا علامت های دیجیتال سازگار با محیط زیست هستند؟

این سوال اشتباه است که باید بپرسید. در مقایسه با تبلیغات مبتنی بر چاپ، علامت های دیجیتال در فضای باز بسیار سبز است.

یک سوال بهتر برای پرسیدن این است: آیا علامت های دیجیتال در فضای باز در مقایسه با روش های تبلیغاتی من، بر ریزمواد زیست محیطی من تاثیر می گذارد؟

پاسخ باید "بله" باشد. هر چیزی که باعث کاهش اثرات زیست محیطی شما می شود علاوه بر علامت های دیجیتالی نیز شامل می شود.

علامت های دیجیتال بیرونی در مقابل تبلیغات چاپی: جنگ های سازگار با محیط زیست

تصور کنید اگر شما می خواهید که 1000 پوستر را برای یک کمپین تبلیغاتی جدید چاپ کرده باشید، برای چند هفته منتظرید. جعبه ها را تنظیم می کنید، اولین قسمت را باز کنید و - فاجعه - بلافاصله خطایی چشمگیر را ببینید. پوسترها در محل دفن قرار می گیرند و شما باید یک نسخه چاپ دیگر را درخواست کنید. این یک عیب جدی کاغذ است.

با اشتباه در محتوای علامت های دیجیتالی، چنین نمایشنامه ای وجود ندارد. محتوا می تواند به سرعت بدون آسیب بیشتر به محیط ویرایش شود.

پرسش: پس از پایان مبارزات انتخاباتی خود را با پوسترهایتان انجام دهید؟ آیا شما آنها را بازیافت؟ اگر بخواهی کاری کن با این حال، احتمال این است که آنها احتمالا با زباله های عمومی دفع می شوند و در حال حاضر محل دفن زباله را اشغال می کنند.

فکر می کنم یک رستوران سریع با 100 فروشگاه در سراسر جهان. هر خروجی هنوز از پوستر استفاده می کند تا منوها را نمایش دهد. یک تماس از دفتر مرکزی می آید و می گوید: "ما در حال اضافه کردن موارد جدید به منو هستیم و پوسترهای ما نیاز به تغییر دارند." این مقدار زیادی کاغذ برای دور زدن و بسیار بیشتر برای جایگزینی آنها استفاده می شود.

رستوران های مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. آنها را در این سناریو تصور کنید و سپس در مورد چگونگی اضافه کردن یک آیتم جدید منو فکر کنید. این می تواند هر هفته، هر ماه یا هر بار که یک پیشنهاد تبلیغاتی را اجرا کند.

صرف نظر از فرکانس زمانی که این منوها تغییر می کنند، آیا می توانید مقدار زیادی از کاغذ مورد استفاده در یک سال را فقط با جایگزینی پوسترهای منو به صورت هفتگی یا ماهانه پیش بینی کنید؟

بر اساس این مثال، علامت های دیجیتال در بخش های سازگار با محیط زیست قرار دارند و فورا از بین بردن هزینه های کاغذی است.

اما کاغذ را می توان بازیافت، و این برای محیط زیست خوب است

بله، کاغذ را می توان بازیافت. با این حال، هنوز هم یک اثر زیست محیطی برای بازیافت وجود دارد. شما پوسترهای خود را به صورت هفتگی یا ماهانه مسئولیت می دهید. عالیه. در حال حاضر در نظر بگیرید که چگونه زباله خود را به کارخانه بازیافت راه می دهد. بدون شک یک کامیون سوخت گازی است که فورا به مرکز بازیافت پمپاژ می شود.

اگر این هدر ها را هفتگی یا ماهانه از بین ببرید، اثرات زیست محیطی مضرتر از حمل یک علامت تجاری دیجیتال فقط یک بار به محل شما می باشد. علاوه بر این، ماشین آلات مورد نیاز برای مرتب سازی بازیافت و پردازش آن به چیزی دیگری از انرژی زیادی استفاده می کنند.

ما نمی گویم عکاسی دیجیتال در فضای باز 100 درصد سازگار با محیط زیست است

هیچ چیز 100 درصد سازگار با محیط زیست نیست. نشان می دهد که نشانه های دیجیتالی در فضای باز پوچ است. با این حال، این بهبود چشمگیر در روشهای تبلیغاتی مبتنی بر چاپ است. بله، صفحه نمایش ال سی دی نیاز به انرژی قابل توجهی دارد که می بایست از آن استفاده شود. با این حال، پیشرفت های تکنولوژیکی همچنان باعث می شود که صفحه نمایش ال سی دی کارآمدتر شود.

در واقع صفحه نمایش LED یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای صفحه نمایش LCD است. آنها از برق کمتری استفاده می کنند و تمایل دارند طول عمر بیشتری داشته باشند، به این معنی که آنها از محل دفن زباله برای مدت قابل توجهی اجتناب می کنند.

با این حال، طول عمر صفحه نمایش ال سی دی را می توان با معرفی محوطه نشانه دیجیتال گسترش داد. محفظه ها برای نگه داشتن صفحه نمایش خنک کننده از طریق استفاده از طرفداران و دستگاه های خنک کننده دیگر، جلوگیری از سوء عملکرد و جلوگیری از پایان دادن به آنها در دفن زباله پیش از زمان خود کار می کنند. باز هم این تاثیرات زیست محیطی را درازمدت کاهش می دهد.

در آینده، علامت های دیجیتال متحد شما خواهد شد

علامت های دیجیتال در فضای باز در مقایسه با تکه تکه کردن مجلات بی پایان از پوسترهای چاپی، گامی عظیم برای کاهش تاثیرات زیست محیطی شرکت شما است. یک روز در حال آمدن است زمانی که کسب و کار به شدت به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های زیست محیطی و استفاده بیش از حد از کاغذ به شدت مجازات می شود.

تأثیر بشریت بر محیط زیست در سال های اخیر، مسئله بزرگی در بین رهبران جهان است. در حالی که ممکن است احساس کنید که آنها "موعظه" هستند، آنها قدرت کسب و کار خود را با دستورالعمل های زیست محیطی سازگار می کنند.

اگر تا کنون شما انگیزه ای برای ارتقاء از تبلیغات مبتنی بر چاپ به دیجیتال دارید، نیازمندیهای آینده را که برای کسب و کارتان مطابق با این دستورالعمل های زیست محیطی قرار می گیرید، در نظر بگیرید.

نشانه های دیجیتالی در فضای باز تبدیل به یک متحد سازگار با محیط زیست خواهد شد و سرمایه گذاری در آن کمتر از هر عوارض یا جریمه ای است که ممکن است در آینده به کسب و کار ضربه بزند زیرا دولت های جهانی به دنبال کاهش مشکالت زیست محیطی هستند.

网站对话
live chat