تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
دیوار ویدئو LED در آینده شما کلیسا است Jun 16, 2017

church2.jpg

دیوارهای ویدئو LED به سرعت در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از طرح های نورپردازی کلیسا هستند. این فرصت های جدید هیجان انگیز برای افزایش خدمات عبادت شما ایجاد کرده است، اما در مورد چگونگی انتخاب نمایشگرهای هدایت شده که برای کلیسا شما مناسب است، مطرح شده است. چیزهایی مانند زمین پیکسل، فاصله مشاهده، ابعاد پانل / ماژول و NITS همه عوامل مهم در انتخاب محصولات برای دیویدی های ویدئویی شما هستند، اما اگر تجربه نکنید، می توانید بیش از کمی گیج شده و باعث صرفه جویی بیشتر شما شوند از طریق خرید "پانل ویدئویی بیشتر" از موارد ضروری است.

اولین چیزی که در هنگام ارزیابی یک پانل ویدئویی برای کلیسای شما در نظر گرفته می شود، پیکسل است. محدوده پیکسل فاصله بین مرکز تا مرکز بین هر LED (هر دو عمودی و افقی) است که در میلی متر اندازه گیری می شود. کوچکتر از سطح پیکسل، فاصله نزدیکترین فاصله مشاهده شما، می شود. اگر شما بر اساس حداقل فاصله مشاهده، به یک پانل ویدیو نزدیک می شوید، تصاویر پیکسل می شوند. به این معنی که شما LED های فردی را می بینید که تصویر را به جای تصویر به طور کلی تشکیل می دهند. بنابراین، اگر شما می خواهید پانل های ویدئویی خود را برای انتقال تصاویر که به پرستشان روشن به نظر می رسد، باید اطمینان حاصل کنید که زمین پیکسل مناسب برای فاصله بین این پانل های رهبری و اولین ردیف کلیسای شما است.

در اینجا یک فرمول ساده برای استفاده در هنگام ارزیابی رزولوشن پیکسل وجود دارد: اجازه دهید یک متر از فاصله مشاهده برای هر میلی متر از سطح پیکسل. بنابراین، اگر زمین پیکسل شما 5.2 میلی متر باشد، فاصله مطلوب / حداقل مشاهده 5.2 متر است که تقریبا 15 فوت است.

اغلب ما کلیساها را هنگام انتخاب پانل های ویدئویی پیکسل "over-buy" مشاهده می کنیم. به عنوان مثال، اگر نزدیک ترین عضو جماعت شما 50 فوت از دیوار ویدئو شما می ایستد، می توانید یک پانل ویدئویی با یک زمین پیکسل 15 میلی متری به جای زمین 5 میلیمتری خریداری کنید. (پانل هایی با رزولوشن پیکسل کوچک تر هزینه می کنند.) مقایسه می کنم برخی از کلیساها هنگام خرید بیش از حد پیکسل به کسی که از یک تریلر تراکتور استفاده می کنند، هر هفته یک کیسه مواد غذایی از سوپرمارکت را حمل می کند؛ لازم نیست و با هزینه ای کارآمد نیست. خرید زمین پیکسل که نیازهای شما را برآورده می کند (و نه چیزی بیشتر)، مطمئن ترین راه برای صرفه جویی در پانل های ویدئویی است.

بزرگترین چیزی که باید در نظر بگیریم روشنایی یک پنل ویدیو است که در NITS اندازه گیری می شود. NIT یک واحد اندازه گیری است که به صورت سی دی / متر تعریف می شود. این در درجه اول در تلویزیون، پروژکتور و دیوارهای ویدئویی استفاده می شود. اگر در حال انجام یک رویداد در فضای باز هستید که در طول روز اتفاق می افتد، باید با روشنایی خورشید رقابت کنید. در این تنظیم، می خواهید امتیاز بیشتری از 6000 NITS داشته باشید؛ در غیر این صورت، محتوای شما بر روی صفحه قابل خواندن نخواهد بود.

با این حال، اگر رویداد کلیسای شما در داخل خانه باشد، پس از آن 6000 NITS برای جماعت شما بسیار غرق می شود. بنابراین، برای برنامه های داخلی، 1200-2500 NITS نه تنها کافی است، بلکه ترجیح داده می شود. حتی با روشنایی 1200 نیوتن، ممکن است لازم نباشد که آن را با شدت 100٪ برای محتوای خود اجرا کنید. دوباره، همانطور که با زمین پیکسل، باید مراقب باشید که روشنایی بیش از حد را نداشته باشید. اگر صفحه نمایش لیدر شما فقط برای استفاده در محیط داخلی در نظر گرفته شده است، این در معرض صرفه جویی در روشن ترین پانل است که می توانید پیدا کنید.

اگر قصد استفاده از پانل های ویدئویی خود را در سرویس های فضای باز دارید، باید پانل های ویدئویی را که بسیار پایدار هستند، علاوه بر داشتن رتبه NITS بالا، جستجو کنید. یک سیستم پانل ویدئویی مدولار می تواند به یک "بادبان" بزرگ در خارج از منزل تبدیل شود و باد را از بین ببرد. (طراحان مرحله اغلب سیستم های بالستیکی مناسب برای سایبان را طراحی می کنند، اما نه دیوار ویدیو.) این یک نگرانی جدی در مورد ایمنی است که همیشه باید هنگام برنامه ریزی رویدادهای در فضای باز مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از پنل های ویدئویی LED که در طراحی آنها شفافیت دارند، وجود دارد. این ویژگی طراحی اجازه می دهد تا باد به ضرب و شتم از طریق دیوار ویدئو، و نه در برابر آن. شما می خواهید پانل ویدئو را با امتیاز شفافیت 10٪ یا بالاتر برای حفظ امنیت انتخاب کنید. در حالی که شما هنوز نیاز به افزایش سیستم بالست مرحله خود را برای دیوار ویدیو، آن را در مقایسه خواهد شد حداقل.

دانستن اینکه چگونه گزینه های خود را در پانل های ویدئویی ارزیابی کنید به گونه ای که نیازهای خاص خدمات شما را نشان می دهد، نه تنها به افزایش تجربه عبادت جماعت کمک می کند، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه کل کلیسا خواهد شد.


网站对话
live chat