تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
"من DOOH": 5 راه برای ازدواج DOOH به کسب و کار شما Aug 15, 2017

DigitalSideGraphic22.jpg


هزینه، تدارکات، ظاهر و بازگشت سرمایه (ROI)، شرط اصلی برای زوج عروسی برنامه ریزی است. خوب، شاید نه ROI برای برخی...! با این حال، معیارهای مطمئنا واقعی برای ازدواج DOOH به کسب و کار شما هستند.

در فضای باز علامت های دیجیتال فشار به خصوص اگر شما یک کسب و کار کوچک شما می توانید بدون در قراضه برای سهم بقا و بازار کسب و کار می رسد ممکن است. طبیعی به عصبی, از آنجا که عروس و داماد هنگام تعهد مادام العمر به همان اندازه عصبی شده است.

حتی پس از دوره ماه عسل را متهم با این حال، تعهد به رفتن خارج از منزل دیجیتال مفید برای کسب و کار شما خواهد شد. قبل از شما می گویند "من DOOH"، در اینجا به برخی از قبل از ازدواج مشاوره که ازدواج در فضای باز علامت های دیجیتال کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

هزینه های در فضای باز علامت های دیجیتال

دریافت نقل قول از تامین کنندگان مختلف و اول قیمت کنید حل و فصل نیست. بر خلاف آنچه شما شده است گفته یا خواندن، در فضای باز علامت های دیجیتال نیازی نیست که شما را به شکستن بانک.

لازم نیست گران ترین علامت های خیابانی دیجیتال برای آن موثر باشد.

حقیقت این است که هر کسب و کار کوچک می تواند راه اندازی شبکه در فضای باز علامت های دیجیتال برای هزینه های بسیار کم بدون افت در کیفیت. تجهیزات صوتی پایه مورد نیاز برای ایجاد یک شبکه دیجیتال آگهی ها و نشانه که گران نیست چون گسترده ای گسترش است استفاده به معنای هزینه های سخت افزاری کاهش یافته است.

بخش عمده ای از هزینه حفاظت مورد نیاز برای رفتن به خارج از منزل دیجیتال است.

لجستیک در فضای باز علامت های دیجیتال

بستن گره بین کسب و کار شما و سیستم در فضای باز علامت های دیجیتال نیاز به مهر و موم شده برنامه های تدارکاتی. کیت استارت در فضای باز علامت های دیجیتال نیاز به صفحه نمایش و پخش و بالقوه، محوطه فضای باز علامت های دیجیتال. ترفند در اینجا این است که پیدا کردن تامین کننده است که ارائه می دهد راه حل کامل به همراه خدمات نصب و راه اندازی.

استقرار در فضای باز دیجیتال نیاز به فروشنده با تجربه و تخصص در بازار و تجربه کار در پروژه های مقیاس کوچک و همچنین تاسیسات بزرگتر. از نقطه نظر لجستیکی، فروشنده در فضای باز علامت های دیجیتال ارائه می دهد یک سرویس کامل که فشار بر شما را تسکین می دهد و باعث افزایش احتمال که پروژه شما یکنواخت اجرا خواهد شد.

کار با ارائه دهنده یک محدودیت تعداد تامین کنندگان شما باید با مشورت و مدیریت. به علاوه، اگر پروژه شما برخی از موانع برخورد، با اشاره به یک نقطه تماس عیب یابی آسان تر می کند.

ظاهر در فضای باز علامت های دیجیتال

شما می خواهید به شبکه خود را در فضای باز علامت های دیجیتال به نام تجاری کسب و کار شما. از سخت افزار شما به مطالب شما تابلوی خیابان می برند قرار گرفتن در معرض را بهبود بخشد. برخی از راه حل این را آسان تر از دیگران. به عنوان مثال، علامت های دیجیتال خارج از منزل با محوطه کامل می تواند سفارشی.

محوطه با آرم تجاری و یا سفارشی کردن آنها را برای مطابقت با رنگ های شرکت فعال کردن مشتریان برای شناسایی بهتر با نام تجاری شما توسط انجمن. به یاد داشته باشید، فقط محتوای صفحه نمایش ارائه می شود پیام های قدرتمند که نیست، استفاده از سخت افزار اطراف آن به نام تجاری شما را به تفکر مشتری قفل.

ارائه قدرت است و برداشت اول مشاهده شده است که چرا پیام بازاریابی شما — نمایش داده شده با استفاده از فضای باز علامت های دیجیتال — بالاتر حفظ نرخ میان کاربران و مشتریان بالقوه را داشته باشد. نکته مهم در مورد علامت های دیجیتال در خارج از منزل این است که شما می توانید آزمایش با انواع پیام های انیمیشن و کلیپ برای پیدا کردن آنچه مخاطبان خود را درگیر است.

اتحادیه بین کسب و کار و در فضای باز علامت های دیجیتال مناسب برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری و بهبود تصویر شرکت شما است. این شرکت شما ظاهر تازه هم نشان دادن که شما در حال حرکت با سفارشی و متعهد به مخاطبان خود را در راه آنها می تواند مربوط به درگیر شدن می دهد.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط Arbitron, روشن 70 درصد از مصرف کنندگان به نشانه های دیجیتال در خارج از منزل, به سادگی برای تعیین کسب و کار قرار گرفتن در معرض. منطق بار بیشتر مصرف کننده می بیند یا می شنود در مورد کسب و کار را از طریق صفحه نمایش در فضای باز دیجیتال اعتماد بیشتر آن را در ذهن خود ایجاد ساده است.

برای رشد مجموعه

هر ازدواج شامل رشد. به ازدواج بین کسب و کار شما و شبکه شما در فضای باز علامت های دیجیتال جامد، شما باید آماده به رشد است. آینده تصحیح شبکه شما کلیدی است. اگر شما چشم انداز كوتاه مدت رابطه کسب و کار و در فضای باز علامت های دیجیتال در طلاق پایان خواهد رسید.

هدف شما است به بلند مدت، شما باید برای پیش بینی نیاز به ارتقا سخت افزار شما و یا جایگزینی تجهیزات در پایان زندگی خود. این است که در آن مسکن خود صفحه نمایش در فضای باز دیجیتال در محوطه شما لبه می دهد. به جای نیاز به تعویض یا ارتقاء سیستم شما اجزای فردی، هزینه های نگهداری تعویض کنید.

به همان اندازه، محوطه سریعتر به نصب است. محوطه فضای باز علامت های دیجیتال کسب و کار شما را راه حل عملی اگر شما نیاز به رشد نمایش در فضای باز دیجیتال شبکه خود را از صفحه نمایش 10 تا 20. شما جادوگر تکنولوژی برای نصب آنها، روند راه اندازی بسیار سریع تر مجبور شود.

ROI

هنگامی که همه گفته و انجام, همه چیز برای بازگشت سرمایه گذاری پایین می آید. شما ROI ارزشمند برای توجیه پاشیدن در علامت های دیجیتال برای استفاده در فضای باز کنم؟ پاسخ مثبت است. رفتن خارج از منزل دیجیتال به شما می دهد فرصت های متعدد برای افزایش درآمد، چه آن را از طریق افزایش مشتری صرف و یا سیستم های خود را به اشخاص ثالث اجاره.

شرکت با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال در خارج از منزل خود را در 12 – 18 ماه به طور متوسط درآمد. همه چیز دیجیتالی را بکنید، که باعث می شود پیگیری ROI ساده تر بررسی شود می تواند. شما می توانید شناسایی مشتریان پس از رسیدن به فروشگاه خود را که درگیر با نمایش در فضای باز دیجیتال یا آنلاین خریداری شده به خاطر پیام های بازاریابی بر روی صفحه نمایش در فضای باز مشاهده.

این کمک می کند تا بدانید که مخاطبان خود را شناسایی آنچه آنها را در نوبت و چرخش آنها را کنید. علامت های دیجیتال در خارج از منزل خود کسب و کار به خود پیام های بازاریابی را محدود می کنند و به طور موثر با مشتریان ارتباط برقرار کمک می کند.

شما می دانید آنچه آنها می گویند, 'کلید ازدواج موفق هر ارتباطی است. اعطا شده، در فضای باز علامت های دیجیتال ممکن است یک گام به ناشناخته, ولی تا بیش از حد ازدواج است.


网站对话
live chat