تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
پیش بینی آینده: و یا تبلیغات کسب و کار شنا در برابر جریان Feb 12, 2015

پیش بینی آینده: و یا تبلیغات کسب و کار شنا در برابر جریان

هر سال راه های جدید و روش های تحویل اطلاعات به مشتریان بالقوه را به ارمغان می آورد. فن آوری های اطلاعاتی در سرعت در حال توسعه هستند. کسب و کار تبلیغات به طور مرتب با تغییرات تکتونیکی تکان خورده است: بخش های تبلیغاتی عظیم در حال تغییر مکان هستند؛ بازیکنان تاسیس شده به سمت پس زمینه می افتند در حالی که نوآوران به خط مقدم می آیند.

چیزی شبیه به رسانه های چاپی و تبلیغات است. آنها قطعا دینامیک مثبت را از دست دادند و اجازه دادند که تبلیغات اینترنتی و موبایل اینترنتی جای خود را بگیرند. واضح است که تبلیغات تلویزیونی به تدریج نقش مهمی را از دست می دهد، زیرا فضای تلویزیون به صدها کانال تقسیم می شود، از جمله کانال های تبلیغاتی رایگان.

تبلیغات بیرونی بخشی از بازار است که در طول دهه گذشته به طور مداوم رشد می کند. در گذشته ما ممکن است ببینیم که آن دسته از شرکت هایی که در تبلیغات در فضای باز سرمایه گذاری می کنند قوی تر از دیگران است. در روسیه، یکی از این نمونه ها شرکت "APR Group" و شرکت تابعه آن "APR City" است. بین سال های 1995 و 2000، این شرکت سریع رشد کرد تا توجه شرکت روپرت مرداک را که تصمیم به خرید اکثریت سهام خود داشت، جذب کند.

از آن زمان شرکت - که نام خود را به «اخبار خارج از منزل» تغییر داد - با سرعت بیشتری روبرو شد. یکی از عوامل تعیین کننده در این رشد غیرقابل توقف، همکاری دو مدیر استعدادی - مکسیم Tkachev و سرگئی ژلیزانک بود. تبلیغات بیرونی کسب و کار آسان نیست. این کسب و کار با محدودیت های متعدد از مقامات، تغییرات مکرر و غیر منتظره از قوانین، نیاز به هزینه های قابل توجه سرمایه است.

شاید این آخرین عامل بود، به ویژه تلاش برای کاهش سرمایه گذاری در تجهیزات پیشرفته، که باعث شد مدیران شرکت Tkachev و Zheleznyak را در کنفرانس 2007 در مورد "Trendencies of Advertising Outdoor" شرکت کنند و ادعا کنند که حامل های دیجیتال نخواهند بود تقاضا در آینده قابل پیش بینی.

outdoor_plus_london_m4_gateway.jpg

صفحه نمایش LED توسط Outdoor Plus در لندن

در همان کنفرانس ولادیمیر کرایولف، سردبیر این نشریه، مخاطبان را با نظر مخالف به مخاطب رساند و از «انقلاب LED» سخن گفت که چشم انداز شهرهای مدرن را تغییر داد، تغییر قوانین بازی در تبلیغات در فضای باز در کشورهای توسعه یافته ، در درجه اول، ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و آفریقای جنوبی. در همین حال، چین صنعت پرنده LED خود را پرورش داد. ده ها و به زودی صدها کارخانه شروع به ساخت صفحه نمایش LED، علائم و پرده برای نمایشگاه های رسانه ای کردند.

البته، در سال 2007 کیفیت این صفحه نمایش ها مشکوک بود؛ قیمت ها همچنان بالا بود (هرچند قیمت صفحه نمایش های چینی تقریبا ده برابر از تولیدکنندگان عمده آمریکا بود). اما این زمانی بود که اولین راه حل های شبکه در تبلیغات در فضای باز ظاهر شد. در روسیه دو شرکت با ایده پوشش فضای باز در شهرهای بزرگ با صفحه نمایش LED: "CityVision" و "TriStars" مطرح شدند.

گرایش جدید بازار به سختی پیش رفته در حال ظهور است. اما مدیریت "News Outdoor" ترجیح داد این تغییر دیجیتال را نادیده بگیرد؛ زیرا شرکت در حال حاضر دارای موقعیت رهبری راحت در زمینه بیلبوردهای خیابانی بوده است (در سال 2007، بیش از 40 هزار تاسیسات در 90 شهر روسیه). در نتیجه، به رغم همکاری استراتژیک با رهبر جهان در DOOH JCDecaux، "News Outdoor" هر گونه شانس رهبری درایو دیجیتال در تبلیغات در فضای باز را از دست داد و این موقعیت را به شرکت های قابل توجهی کوچکتر مانند "گالری" تسلیم کرد.

در همین حال جهان تغییر کرد. کیفیت صفحه نمایش LED های مقرون به صرفه از آسیا به طور قابل توجهی بهبود یافته است، صفحه نمایش LED های با وضوح بالا (بعضی اوقات بیش از Full HD) عملکرد جدیدی را ارائه می دهد، از جمله تعامل با مصرف کنندگان، صفحه نمایش LED جذاب تر و جذاب تر نسبت به مبلمان خیابانی سنتی و تابلوهای تبلیغاتی شد.

فضای عمومی ساختمان های تجاری و حتی مکان های در فضای باز توسط صفحه های ال سی دی، شبکه های دیجیتالی و شهرهای دزفول اشغال شده بود و تبلیغات دیجیتال بخش مهمی از زیرساخت های شهری و حمل و نقل بود.

به طور طبیعی، می توان از روند موجود پیروی کرد. بدیهی است، شرکت های بزرگ مانند "اخبار خارج از منزل" - که نام خود را دوباره در سال 2012 به عنوان "Russ Outdoor" تغییر نام داد - دارای منابع لازم برای بازسازی کسب و کار خود هستند و می توانند بخش دیجیتال خود را تقویت کنند.

با این حال، کسانی که بر گرایش های جدید در حال ظهور متوجه شده اند، سریعتر و با هزینه های کمتری وارد "دنیای دیجیتال شجاع جدید" شدند. باید تصمیم بگیرد که چه بهتر: گوش دادن به کارشناسان با تجربه یا شنا کردن در مقابل جریان.


网站对话
live chat