تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
پنج چیز شما باید بدانید که برای علامت های دیجیتال در سال نو Oct 17, 2012

پنج چیز شما باید بدانید که برای علامت های دیجیتال در سال نو

علامت های دیجیتال مجموعه به نظر می رسد برای رسیدن به جرم بحرانی در 2012 بازاریابی امری عادی شدن باید، نه فقط در سالن عمومی بزرگ و مکان جلسه اما در بسیاری از کوچکتر عرصه هم; از داخل بیمارستان به جای شاخه بازار استاتیک دارای نور پس زمینه. به عبارت دیگر آنچه در 2011 بخش فناوری حیله بود و تازگی ضرورت تبلیغات در 2012 تبدیل خواهد شد.

پس همانطور که ما در لیست قطعنامه سال نو ما شروع به کار، یک لیست کوتاه تر برای شما است که خیلی راحت تر به اطلاعات بیشتر در مورد اینجا است، پنج چیز شما نیاز دارید که در مورد علامت های دیجیتال در سال آینده:

1. یکپارچه سازی بیشتر رایج می شود– تابلوی در پوشش – هر دو در اندازه صفحه نمایش شماره و منطقه گسترش می دهد. اما در اینجا جزئیات: با 91 درصد از آمریکایی ها حداقل داشتن ویژگی های گوشی (غیر-گوشی های هوشمند) و افزایش و متوسط هزینه نصب یک سیستم علامت های دیجیتال 14 درصد سال گذشته سقوط احتمال ادامه این روند می باشد. نشانه های بیشتری در برقراری ارتباط با بیشتر مردم از طریق رسانه های بیشتر مزیت بزرگ برای تبلیغ کنندگان و سازمان های به دنبال به تغییر را به رسانه های دیجیتال است. در حال حاضر برخی از تخمین تعداد علامت های دیجیتال در 8.2 میلیارد قرار داده است. که بیش از یک ثبت نام هر نفر در سراسر جهان است.

2. نشانه های دقیق تر و بیشتر تعاملی تبدیل خواهد شد– در حالی که نشانه های دیجیتال همچنان به مصرف کنندگان خاص محل سرویس پیام کوتاه (SMS) ارسال متون — ستون فقرات موبایل — ادامه افزایش در نرخ نفوذ گوشی های هوشمند که ایستاده در 27 درصد در سطح جهان و تا 62 درصد در برخی از ایالات متحده جمعیت (و بالاتر که در بخش هایی از آسیا) یعنی مراتب بیشتر رسانه های غنی از اطلاعات می تواند بین نشانه دیجیتال و گیرنده گوشی های هوشمند خود مشترک. پیشرفت های تکنولوژی باعث می شود تبلیغات روزانه معاملات فروش فلش و تبلیغات بیشتر هیجان انگیز و جذاب. به جای اینکه گیرنده منفعل پیام دیجیتال مصرف کنندگان در سال 2012 خواهد شد به طور فزاینده ای به شرکت کنندگان فعال در توسعه در زمان واقعی انتظار می رود.

3. قابل اندازه گیری معیارهای کلید خواهد شد– تابلوی فقط نمی تواند نياکان خود آلومینیوم را جایگزین کند زیرا آنها براق جدید و داغ. شبکه های دیجیتالی باید بدانند به سیستم های خود را به ارزش تلاش مالی هستند. ROI بهترین اندازه گیری با معیارهای چندگانه، برای مثال با trackable با داده ها از طریق تلفن همراه فرستاده شده. متریک های نرم هستند که دیگر به اندازه کافی. انتخاب کردن در نرخ پاسخ (به کمپین همراه علامت های دیجیتال)، نرخ رستگاری یا حتی از طریق وفاداری رای گیری یا نظرسنجی دیجیتالی، ارسال نظرات بیننده در مورد خاص همه کمک در تعیین واقعی ROI کمپین جمع آوری. ، مراحل تشویق معامله تمام دیجیتال خود ادامه خواهد داد.

4-آینده — تقریبا — اینجا– 2012 نخواهد بود سال که در آن "بازگشت به آینده دوم"-مانند 3 بعدی Jaws صفحه نمایش دیجیتال، مصرف کنندگان، هیجان انگیز پرش خاموش خواهد شد اما سال تکنولوژی همهجانبه عینک کمتر همچنان به تکامل خواهد بود. تکنولوژی سه بعدی بیشتر صفحه نمایش بزرگتر (32 اینچ و در برخی موارد بسیار بزرگتر مانند 100 اینچ)، تصاویر واضح تر و روشن تر تصاویر کمک خواهد کرد. یک تصویر واضح تر برای بیشتر متن دیجیتال، و احتمالا، پیام بیشتر درگیر می شود.

5. غرب وحشی ممکن است بیش از– در حالی که وجود داشت، به تکه تکه شدن زیادی در بازار علامت های دیجیتال بین توسعه دهندگان ثبت نام ارائه دهندگان محتوا و که سیستم عامل تلفن همراه آندروید, iOS, در حرکت و ویندوز 7 به پژوهش به طور کامل تایید, آن به احتمال زیاد این صنعت در ۲۰۱۱ آغاز است از صلیب رسانه یکپارچگی و وحدت بهره مند شوند.

بنابراین آیا سنتی آتش بازی در شب سال نو زنده است در فرد، در صفحه نمایش مسطح تلویزیون و یا از طریق صفحه نمایش دیجیتال مشاهده شد، وجود دارد شکی دیجیتال علامت برجسته در سال آینده، برای تبلیغ کنندگان، علامت های تجاری و مصرف کنندگان را کشف آنها طوری به شدت می خواهم برای رسیدن به.


网站对话
live chat