تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
سطح ورودی و بالا پایان همگرا به حرکت مارک دیجیتال به 2015 Dec 20, 2014

سطح ورودی و بالا پایان همگرا به حرکت مارک دیجیتال به 2015


times-square-mustafa-khayat-640.jpg__640x360_q85_crop_subsampling-2.jpg


همانطور که 2014 به پایان می رسد، بازار نشانه دیجیتال به طور پیوسته گسترش می یابد. مقدار زیادی از این رشد آلی است. بیشتر خرده فروشان، رستوران ها، دفاتر، فرودگاه ها و دیگر هاب های حمل و نقل، علامت های دیجیتالی را به کار می گیرند، زیرا آنها مقرون به صرفه، قابل اعتماد و آسان برای به روز رسانی است. علامت های دیجیتالی چاپ شده که پوسته پوسته شده و دور از دسترس هستند، اکنون غیرقابل پذیرش است - علامت های دیجیتال دیجیتال به حقیقت تبدیل شده اند.

بخش هایی که توسعه خاصی را مشاهده می کنند، خرده فروشی لوکس است که گسترش آن به طور عمده توسط 4K رانده شده است. این خرده فروشان بسیار حساس هستند و با کیفیت بسیار حساس هستند و می بینند که علامت های دیجیتال 4K با پیشرفته ترین نیازهای آنها کاملا مناسب است. با یک بازیکن 4K همراه با یک صفحه نمایش 4K واقعی، نشانگرهای حاصل از آن به عنوان تصاویر چاپی با کیفیت عالی و شفاف و رضایت بخش هستند. اکثر محتویات در انتهای بالای این بازار در 4K به تصویر کشیده شده است، بنابراین سرمایه گذاری اندک در یک بازیکن 4K و صفحه نمایش به طور کامل از محتوای 4K استفاده می کند و بازده فوری آن سرمایه را فراهم می کند.

ما همچنین می دانیم که بازیکنان 4K در حال به طور گسترده تر از آنچه انتظار می رفت، پذیرفته شده اند و همیشه با صفحه نمایش 4K همراه نیستند. بسیاری از این بازیکنان برای تغذیه محتوای 1080p متعارف با پیشرفته HTML5 و دیگر عناصر پویا مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به موتور گرافیکی قدرتمندتری که 4K پخش می شود، پخش کننده قادر به تولید یک تجربه مشاهده ثروتمندتر است. حق بیمه این بزرگ نیست و مشتری یک راه حل اثبات شده آینده را فراهم می کند که به صورت یکپارچه به محتوای 4K منتقل می شود و نمایش داده می شود، زیرا نصب در طول زمان به روز می شود.

همچنین، در انتهای دیگر طیف، رشد اضافی به وسیله گسترش به سطح ورودی و یا "پایان کم" بازار آغاز می شود. Integrators شاهد افزایش قیمت رقابت برای راه اندازی مقیاس بزرگ کیوسک در خرده فروشی بزرگ جعبه، در میان دیگر تنظیمات. تاکنون تنها گزینه ارزان قیمت این بود که سعی شود با یک دستگاه مصرف کننده کار کند که برای علامت های دیجیتالی ساخته نشده بود و قابلیت اطمینان و عملکرد دستگاه پخش تجاری با هدف تجاری را ارائه نکرد. در حال حاضر بازیکنان نشانگر شبکه با کیفیت حرفه ای، قابل اعتماد، ارزان قیمت، در دسترس هستند، ما شاهد رقابت بیشتر و بیشتری با مشتریان هستیم تا بتوانیم جایگزین نشانه های چاپ شده با نمایشگرهای دیجیتال در برنامه های کاربردی که قبلا مانع آن بوده است.

اگر 2014 در مورد 4K بود، من معتقدم 2015 یک سال رشد سالم و پایدار در صنعت علامت های دیجیتال خواهد بود - رشد ناشی از گسترش 4K و ظهور راه حل های ارزان قیمت ارزان قیمت نشانه. فرصت های زیادی برای رشد ارگانیک وجود دارد که بازار را برای سال های زیادی حفظ خواهد کرد. در عین حال، ظهور 4K به ویژه نه تنها باز کردن بازارهای جدید است، بلکه رانندگی یک چرخه جایگزینی را نیز دارد. کاربران موجود، تاسیسات خود را ارتقا می دهند تا از قابلیت های پیشرفته این فناوری جدید بهره مند شوند.网站对话
live chat