تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
تاکسی های دیجیتال Oct 10, 2010

تاکسی های دیجیتال


کابین تاکسی قدیمی از خیابان های شهر دادن راه را برای مدل های جدید و مدرن به تدریج ناپدید می شوند. سعی کنید برای پیدا کردن در آلمان کابین است که مرسدس زرق و برق دار نیست! به طور طبیعی, این ارتقا معمولا شامل ابزارهای متعدد فنی است که اضافه شده به تاکسی. در حال حاضر دو روند عمده به راحتی دیده می شود: نصب سیستم جیپیاس و دوربین ضبط (ویژگی های ایمنی ترافیک) و نصب مانیتور دیجیتال و صفحه نمایش ویدیو در تاکسی هیدرستس و جاهای دیگر.

هر چند تغییرات غیر معمول هستند 7 یا 9" صفحه نمایش 16:9 فرمت رایج ترین هستند. به عنوان قاعده حل ماتریس کافی برای نمایش ویدئو و جدا کردن صفحه نمایش به بخش که پر اطلاعات متنوع است. گزینه های ممکن است شامل بلندگوهای پنهان، سنسورهای حرکت، قفل کارت های حافظه و غیره محافظت.

کابین با پد لمسی صفحه نمایش فاش رسانه موبایل پیچیده ممکن است که در آن نگاه مسافران را از طریق کلیپ های تبلیغاتی ارائه و منابع اطلاعاتی، به خصوص در حالی که انتظار در مربا ترافیک طاقت فرسا تبدیل می شود. وجود دارد گفت که "یک داستان خوب سفر طولانی به نصف کاهش" یا چیزی به آن اثر. این قطعا درست هنگام مراجعه به تاکسی"دیجیتال" است.

touch_screen1.jpg  touch_screen2.jpg

                      پد لمسی صفحه نمایش فاش در تاکسی نیویورک


چنین تبلیغات دیجیتال اجازه می دهد تا پوشش مخاطبان گسترده ای از مصرف کنندگان با درآمد بالا. در تاکسی نشسته ما نه تبلیغات به عنوان نفوذي در نظر بگیرید. نه راه مبتکر به تصویب زمان در حمل و نقل. ما روش های متعددی برای ارائه تبلیغات دیجیتال به مسافران تاکسی می شناسد. راه حل ساده اجازه می دهد مسافر به تماشای با هیچ فرصتی برای تداخل در کارکرد دستگاه. صفحه نمایش ال سی دی ساخته شده به زیرسری و یا پشت صندلی جلو کلیپهای فلش کارت در یک حلقه را نمایش می دهد. سنسور حرکت سوئیچ کردن صفحه نمایش در صورتی که هیچ مسافران در کابین وجود دارد.

اما راه حل های پیچیده تر به نظر می رسد سریع بود. با لمس فناوری صفحه نمایش بر حسب ارزان تر شدن، بیشتر و بیشتر تاکسی، هم با این صفحه نمایش پیشرفته مجهز شده است. مسافر چه به خواندن و تماشا کنید: سرگرمی اطلاعات پیش بینی آب و هوا, اطلاعات درباره شهر و مناظر آن و یا در مورد رستوران های شیک. او نقشه GPS به تماشای چگونه تاکسی حرکت به سمت مقصد و یا پخش تبلیغات بازرگانی داشت. با این حال، قسمتی از صفحه را همیشه به تبلیغات دیجیتال اختصاص داده شده است: به عنوان مثال، در قالب نام تجاری و یا آرم. بنابراین, مسافر همیشه تا حدی در طول سفر در معرض خواهد شد.

QQ截图20170710105304.jpg

                            پد لمسی صفحه نمایش فاش در تاکسی


شرکت مستقر در شانگهای TouchMedia ذکر در اینجا، بیش از حد است. در سال 2007 تاسیس آن به سرعت 12 شهرهای بزرگ از جمله پکن و گوانگجو گسترش یافته. توسط اکتبر 2010 شرکت کوچک فاش-صفحه نمایش لمسی (316 x 179 متر) در 22 هزار تاکسی نصب: 10 هزار در شانگهای 6 هزار در پکن 4 هزار در گوانگژو و 2 هزار در شنژن (با نقشه دیگری 10 هزار خودرو به اضافه مدت کوتاهی).

چه چیزی باعث این شرکت ایستادگی کردن در میان دیگران است رویکرد خود را به انتقال داده ها: هر صفحه فاش تاکسی منحصر به فرد آدرس IP و تلفنی کارت با اینترنت تلفن همراه است. اتومبیل به فرستنده های GPS مجهز می شوند و شرکت می تواند داده های تبلیغات و اطلاع رسانی را در فواصل منظم بروز رسانی. همچنین رسانه های لمسی می توانید پیدا کردن چه آرم تبلیغاتی فعال در واقع شد و چند بار (ورود به سیستم فایل برای هر یک از مانیتور ممکن است به مشتری داده می شود). شماره تماس با ما با استفاده از فرمول زیر محاسبه می شود: 1 تاکسی حمل حدود 40 گروه مسافران (هر گروه متشکل از افراد 1.3 به طور متوسط). بنابراین، هنگامی که زمان تبلیغات در 1000 تاکسی خرید مشتری اثبات 1.5 میلیون نفر در هر ماه (200 هزار که مانیتور سنسور فعالانه در طول سفر با استفاده از) داشته باشد.

جالب است توجه داشته باشید که برخی از شرکت ها انجام ارتقا تاکسی در شیوه ای توسط ساخت شبکه های اطلاع رسانی و تبلیغات است. در حال حاضر وجود شبکه های که در آن داده ها از طریق تغییر فلش کارت (قدیمی و وقت گیر فرایند) منتقل می شود و یا اگر Wi-Fi و یا حتی از طریق کانال تلویزیون اختصاص داده شده. به عنوان مثال، روشن کانال تاکسی رسانه دیجیتال NY10 شبکه برای تاکسی نیویورک ایجاد شده.

شبکه NY10 ان بی سی و سرگرمی مطالب و تبلیغات بر روی تاکسی صفحه نمایش توسط فناوری موبایل خلاق آزادی راه حل تهیه گزارش است. صفحه نمایش های تاکسی فاش همچنین ارائه مسافران با نقشه دیجیتال زندگی می کنند و توانایی پرداخت کرایه تاکسی توسط بانکی یا کارت اعتباری. در ساخت بلندگو همیشه افزایش اثر ویدئو کلیپ. بنابراین، تبلیغ کنندگان پلت فرم رمان جدید و رسیدن به مخاطبان نخبگان و چشم و گوش از مسافران تاکسی حوصله دریافت.

برخی از شرکت های چینی، به عنوان مثال، گوانگژو رودخانه مروارید شهر تلویزیون با 11 هزار تاکسی کابین رویکرد کار در مقیاس بزرگ: شرکت ثبت کانال تلویزیون است که پوشش در داخل محدوده شهر و انتقال فوری اطلاعات را به تمام اتومبیل در شهر فراهم می کند. با افزایش تعداد تاکسی دیجیتال هزینه شرکت در حالی که سود به موشک وار رفتن رشد.

تا کنون این فناوری هنوز در حال آزمایش است. اما یک روز وقتی تاکسی، اتوبوس و مترو اتومبیل در شبکه های یکپارچه اطلاعاتی در ارتباط است به زودی آمده است. میلیون ها نفر از مسافران به اطلاع رسانی و تبلیغات معرض در حالی که خارج از خانه. مخاطبان تاکسی کابین تضمین شده است به درآمد بالا و جذاب برای تبلیغ است. جای تعجب نیست که این منطقه است که سریع تر از دیگران در حال توسعه است.网站对话
live chat