تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
نشانه های دیجیتالی برای بازی های المپیک 2016 ریلیز برای طلا Aug 14, 2016

نشانه های دیجیتالی برای بازی های المپیک 2016 ریلیز برای طلا

rio-olympics.jpg


با 306 رویداد که شامل 206 کشور در سراسر 42 رشته ورزشی است که در 37 نمایشگاه برگزار می شود، مسابقات المپیک 2016 ریاحی فرصت خوبی برای نمایش عکاسی دیجیتال در فضای باز است که در ماه مارس در برزیل در برزیل برگزار می شود. به همین دلیل است ...

در سراسر جهان، علامت های دیجیتال در فضای باز توسط کشورها برای ترویج حضور خود در بازی های المپیک 2016 ریاض استفاده می شود. به عنوان مثال، علامت های دیجیتال در استرالیا برای استفاده از پرچمدار تیم المپیک استرالیا استفاده شد.

به صراحت، صدها نفر از نمایندگان فروش دیجیتال، صفحه نمایش هایی از هر اندازه و مشخصاتی که در بازی های المپیک 2016 و پارالمپیک 2016 ارائه می دهند، ارسال می کنند. نمایش ها در سراسر استادیوم ها و مناطق اطراف سالن ها به منظور ارتقاء برند و پخش برنامه های المپیک مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

پیش بینی شده است که استفاده از علامت های دیجیتال خارج از منزل فراتر از سطوح دیده شده در بازی های المپیک 2012 لندن خواهد شد   با توجه به این که، فقط چهار سال است فن آوری AV پیشرفت کرده است. در عین حال نصب صفحات در فضای باز به تدریج آسانتر شده است، اما هنوز هم بدون چالش های آن است.


استفاده از علامت های دیجیتال در فضای باز در برزیل

نمایشگرهای دیجیتال در خارج از منزل در برزیل، بویژه در دو سال گذشته، بوجود آمده است که همه چیز را با «کشور سامبا» میزبانی جام جهانی 2014 میلادی دارد. در حال حاضر در سراسر کشور، به ویژه در سراسر ورزشگاه های فوتبال، به دلایل روشن، حضور برجسته دیجیتالی در سراسر کشور وجود دارد.

به عنوان مثال، ورزشگاه Arena da Baixada در کورتیبتا، که در آن باشگاه فوتبال Clube Atlético Paranaense است، دارای نمایشگر 220 عددی دیجیتال در حال استفاده است. آنها برای تماشای بازی ها و نمایش منوها برای حضور در رقابت های جام جهانی 2014 استفاده می شوند و احتمالا در بازی های المپیک فوتبال المپیک نیز حضور خواهند داشت.

نشانه های دیجیتال بیرونی در برزیل در حال حاضر موج می زند و نقش کلیدی در تقویت اقتصاد برزیل، مخصوصا در جام جهانی فوتبال به عهده داشت، زیرا برند محصولات و خدمات خود را به طرفداران فوتبال از سراسر جهان ارتقا داد. اطمینان حاصل می شود که در طول بازی های المپیک 2016، تاثیر بیشتری خواهد داشت.

چرا؟ کمیته بین المللی المپیک انتظار می رود نزدیک به 500،000 گردشگر برای فرود بر روی ریو برای بازی، اما این تنها برآورد محافظه کارانه است. به دنبال موفقیت جام جهانی فیفا، تعداد توریست ها احتمالا از نیم میلیون پیش بینی شده برای رسیدن به پیشی می گیرد.

در نقاط مختلف در سراسر بازی ها، گردشگران با تماس های دیجیتالی در فضای باز در ارتباط هستند و با تبلیغات دیجیتالی خارج از منزل که در حال حاضر 60 درصد از جمعیت فعال اقتصادی برزیل را بر اساس آمار منتشر شده توسط brasilsignage.com به دست آورده اند، DOOH در رتبه دوم قرار دارد بیشترین رسانه مشاهده شده در پشت تلویزیون آزاد به هوا.

نشانه ای از زمان

علامت های دیجیتال در فضای باز در ريو به دلیل تطبیق پذیری آن، به فروشندگان اجازه می دهد که به طور یکسان به گردشگران و مردم محلی برسند. DOOH را می توان از طرق مختلفی از قبیل تخته های منو، نقاط راهسازی، کیوسک های خدمات خود، ایستگاه های اطلاعات و صفحه نمایش های صفحه نمایش لمسی تعاملی استفاده کرد.

برای فروشندگان، همه کاره بودن DOOH علامت های نام تجاری بزرگی را جذب می کند که به یک تبلیغ بزرگ برای تبلیغ محتوا به یک مخاطب جلب می کند؛ از این رو دلیل رقابت شدید بین فروشندگان برای براندازی طرح های تبلیغاتی دیجیتال در برزیل پیش از بازی های المپیک است. واقعیت این است که رقابت شدید اهمیت DOOH را برجسته می کند.

زیبایی DOOH در بازی های المپیک ریو این است که محتوا را می توان در زبان های مختلف جهانی نمایش داد و می تواند به یک رویداد خاص اختصاص داده شود. به عنوان مثال، مارک های تبلیغاتی تجهیزات گلف می توانند محتویاتی را جذب کنند که به طرفداران گلف دعوت شده و محتوا را به نمایشگرهای دیجیتال در مراکز گلف در ریو تبدیل کنند.

تعداد روزافزون نمایشگاه های دیجیتالی دیجیتالی در فضای باز در برزیل نشان می دهد که تسلط آن به عنوان یک رسانه تبلیغاتی است و مخاطبان بین المللی برای دومین بار در دو سال آینده در ریو قرار می گیرند و علامت های دیجیتال نقش مهمی در ساخت بازی ها خواهند داشت. موفقیت برای سازمان دهندگان، حامیان، تبلیغ کنندگان و مخاطبان.

در نهایت، در حالی که DOOH همچنان یک بازار رو به رشد در برزیل است، بازی ها فرصتی برای علامت های دیجیتال برای افزایش نفوذ خود و ایجاد مرکز به عنوان پلت فرم است که مخاطبان را با تبلیغات متصل می کند.


网站对话
live chat