تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
در فضای باز دیجیتال در سال 2012: پیشرفت خیرخواهانه! Apr 09, 2012

2012 به پایان رسیده است زمان به بازار تبلیغات در فضای باز نگاه کنید و درک کنید که در آن از نظر بودجه تبلیغات و پیشرفت های تکنولوژیکی ما را به ما می رساند. بحران اقتصادی که در سال 2009 به میزان کم شروع شد، به پایان نرسیده است. خبر خوب این است که روند منفی شاخص های اقتصادی کشورهای توسعه یافته به طور قابل توجهی بر بازار تبلیغات تاثیر نمی گذارد. تقریبا در تمام کشورها رشد متوسط در بودجه های تبلیغاتی (حدود 3-4 درصد در سال، از سال 2009 شروع می شود). پیش بینی بودجه های تبلیغاتی برای دوره 2013-2016، در مورد نسبتا کم و با ثبات افزایش می یابد - حدود 6.4 درصد در سال است.

jcdecaux_lcd_columns.jpgwestfield_videowall.jpg

ستون ال سی دی دیجیتال 360 در بزرگترین دیوار ویدئویی ال سی دی اروپا فرودگاه چانگی در وستفیلد                                                                                             مرکز خرید شهر استراتفورد


بخشی از تبلیغات دیجیتال رشد بسیار سریع تر از 9 درصد در سال دارد. در سال 2012، تبلیغات دیجیتال به طور متوسط 27 درصد از درآمد کل برای بازار OOH را به خود اختصاص داد. و در پنج سال آینده تبلیغات دیجیتال 67 درصد رشد را برای کل صنعت در فضای باز انجام خواهد داد. به طور طبیعی، این تعداد زیادی تحت عنوان Component دیجیتال اینترنت تحت سلطه است. اما از آنجایی که اینترنت با اطمینان به فضای خارج از خانه حرکت می کند، این روند ممکن است در نظر گرفته شود. نسخه های چاپی بی سر و صدا زنده ماندن و یا بسته شدن و حرکت به قالب اینترنت دیجیتال (همانطور که در Newsweek و The Independent اتفاق افتاده است).

در مورد روسیه، آژانس بازاریابی در فضای باز Russ رشد بخش تبلیغات در فضای باز را به سطح 750 میلیون دلار در نیمه اول 2012 اعلام می کند (قابل توجه 12.1٪ رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته).

hd_led_screen.jpgled_billboard_amsterdam.jpg

بیلبورد بزرگ دیجیتال در میدان رامبراندپلین   بزرگترین صفحه نمایش در جهان LED صفحه نمایش 23.42x41.86 متر است
                                                                                   
(980 متر مربع / 3904x6976 پیکسل) در چین

در نتیجه، طرف فناوری تبلیغاتی نیز به شدت آسیب ندیده بود. با این حال، تغییرات واضح است. گرایش قبلا مشخص شده به رشد اولویت در تکنولوژی تبلیغاتی دیجیتال، یک روند پایدار را منتقل کرده است. بیشتر بیلبورد های سنتی در قالب دیجیتال قرار می گیرند. دلایل متعددی برای اپراتورها برای انجام این کار وجود دارد:

  • تبلیغ کنندگان برای فرمت دیجیتال استفاده می شوند و دیگر در برابر چک های امضا کردن برای تبلیغات در فضای باز دیجیتال مقاومت نمی کنند؛

  • تبلیغات ویدئویی پویا به طور کامل مزایای خود را نسبت به تصاویر بیلبورد "مرده" یا فرمت های نمایش اسلاید، به ویژه هنگامی که مربوط به نام تجاری دیجیتالی محبوب است، اثبات کرد؛

  • به طور مداوم بهبود کیفیت صفحه نمایش LED، افزایش بهره وری انرژی و کاهش قیمت تولید، راه را برای نصب گسترده ای از برنامه های کاربردی صفحه نمایش LED و بازده سریع سرمایه گذاری خود باز کردند؛

  • پیشرفت در تکنولوژی فناوری اطلاعات و پیشرفت در سیستم های کنترل به رسانه های دیجیتال اجازه می دهد تا به راحتی و با اطمینان صفحه نمایش را کنترل و محتوا را به طور مجانی به روز رسانی کنند؛

  • امکان تبلیغ چندین مشتری در یک سطح تبلیغات (یک صفحه) به میزان قابل توجهی بازده مالی رسانه های دیجیتال و غیره را افزایش می دهد.

بزرگترین بازیکنان در بازار تبلیغات در فضای باز در آمریکای شمالی - Clear Channel و Lamar Advertising - در مورد تبدیل بیش از 1000 بیلبورد به فرمت دیجیتال هر یک گزارش داده اند. علاوه بر این، هر دو شرکت به طور عمومی اعلام کردند که تبلیغات دیجیتال در نهایت به علت سرمایه گذاری اولیه بسیار بالایی در تولید اجزای الکترونیکی و نصب و راه اندازی سود آور است.

با چشم انداز صفحه نمایش بزرگ (بیش از 10 متر مربع) چشم انداز شهر به سرعت پر می کند با فرمت های مختلف صفحه نمایش ال سی دی نصب هر دو در داخل و نیمه در فضای باز.

titan_led_screens.jpgram_vision_screen.jpg
بیلبوردهای دیجیتال توسط تیتان کانادا در داندا                     دیوار ویدئو ال سی دی در Hounds Hill Shopping

میدان تورنتو (کانادا)                                             مرکز، بلکپول، انگلستان

تعداد علامت های LED کوچک کوچک شده است به طور قابل توجهی افزایش یافته است: در حال حاضر عبور از پزشکی در داروخانه ها تبدیل به جذاب رنگ صفحه نمایش، نوار و رستوران ها جایگزین نشانه های قدیمی با حروف دیجیتال، علائم در حال اجرا تک رنگ در تابلوهای چند لایه LED تغییر یافته است. به این فرمت های بزرگ اضافه کنید - مخصوصا بیشتر و بیشتر محبوبیت های دیجیتال که به طور چشمگیری شهر های ما را در شبانه تغییر می دهند - و چشم انداز شهر زیبا و پویا را به دست می آوریم. حتی شهرهای محافظه کار اروپایی در شب هم اکنون به مناطق تجاری تند و خشن و آسیایی اشاره دارند.

در کل ما می توانیم در مورد گرایش های اصلی زیر در توسعه تبلیغات در فضای باز صحبت کنیم:

  • محدوده وسیع رسانه های تبلیغاتی و حامل های تبلیغاتی OOH؛

  • غلظت بالاتری از تبلیغات در واحد مربع (چیزی که مقامات شهرستان در همه جا به طور ناکارآمدی علیه آنها مبارزه می کنند)؛

  • خلاقیت بهبود یافته در تبلیغات در فضای باز (عمدتا به دلیل کلیپ های ویدئویی رنگی).

قبلا تصور می شد که تبلیغات اولین منطقه است که در زمان مشکلات اقتصادی رنج می برد. ظاهرا حوادث قرن بیست و یکم حاکی از آن است که بیانیه فوق اشتباه است. افت در بودجه و درآمدهای تبلیغاتی که در سال 2009 آغاز شد، به سرعت متوقف شد و به رشد متوسط، اما پایدار تبدیل شد. به نظر می رسد جامعه مدرن به طور جدی تصمیم به نفع تبلیغات دیجیتال در فضای باز، که در آن فن آوری های LED نقش اصلی را بازی می کنند.


网站对话
live chat