تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
رشد مداوم شبکه های تبلیغاتی دیجیتال در جهان Dec 27, 2014

ناامید کننده به بحران: رشد مداوم شبکه های تبلیغاتی دیجیتال در جهان

ممکن است خیلی زود برای بحث در مورد نتایج 2014، اما شاخص های کلیدی به رشد سریع رسانه های DOOH تا پایان سال اشاره داشته اند. اگر شبکه های دیجیتال 2013 با نرخ نسبتا خوب رشد 4/8 درصد به پایان برسد (طبق گزارش PQ Media، آژانس حرفه ای که از سال 2003 به تجزیه و تحلیل بازار رسانه های جهان ارائه می دهد)، شاخص های کلیدی در نیمه اول سال 2014 بسیار مثبتی هستند که به تحلیلگران امکان می دهد پیش بینی رشد مداوم 11٪ در کل سال 2014 است.

به رغم وضعیت اقتصادی نسبتا افسرده در جهان، زمانی که اکثر کشورهای توسعه یافته خوشبختانه 2٪ رشد اقتصادی را به دست آورده اند، و بازارهای نوظهور شاخص های منفی کوچکی را اندازه گیری موفقیت می دانند، بازار تبلیغات دیجیتال برای دومین بار در حال رشد است سالانه با افزایش هزینه های تبلیغاتی برای ورزش و حمل و نقل رو به رو می شود. بخش های دیگری که به رشد تبلیغات در فضای باز کمک می کنند سینما، مراکز بهداشتی و مراکز تفریحی است.

world_largest_digital-billboard.jpgdigital_billboard_in_melbourne_metro.jpg

بزرگترین دیجیتال در جهان                                   بیلبورد دیجیتال در ملبورن مترو

بیلبورد در میدان تایمز

به نظر می رسد که بخش تبلیغات دیجیتال از مسائل بدهی، حباب دارایی، تنش های سیاسی و رشد اقتصادی کمتری برخوردار نیست. اپراتورهای رسانه ای دیجیتال خارج از منزل (DOOH) از بحران های اقتصادی و سیاسی در سراسر جهان ابراز نگرانی کردند که درآمد کسب شده به 8.86 میلیارد دلار در سال 2013، مقادیر قابل مقایسه با تولید ناخالص داخلی یک کشور کوچک است. ایالات متحده همچنان بزرگترین بازار DOOH جهان با درآمد تقریبا 2.5 میلیارد دلار بوده و چین آن را با درآمد تقریبا کمتر از 2 میلیارد دلار درآمد دارد.

رویدادهای مهم ورزشی بزرگ به رشد تبلیغات تبلیغات دیجیتال در روسیه (Universiade جوانان در سال 2013، بازی های المپیک زمستانی در سوچی در سال 2014) کمک کرد. در عین حال تحلیلگران اشاره می کنند که یک پارامتر مهم در معرض افزایش مصرف کنندگان DOOH است. این افزایش به 14 دقیقه در هفته در سال 2014 می رسد. این میانگین زمانی است که هر یک از ما به تبلیغات دیجیتال نگاه می کنیم وقتی که ما در خانه نیستیم. مهم است که زمان قرار گرفتن در معرض در هر دو 2012 و 2013 به طور مداوم در حدود 7.2٪ رشد می کند.

این به این معنی است که ما به تدریج به فضای باز تبلیغاتی دیجیتال می پردازیم، شروع به توجه بیشتر به آن می کنیم. این شاخص های مهم هستند که اپراتورهای DOOH، تبلیغ کنندگان و آژانس های بزرگ رسانه را برای گسترش شبکه ها، افزایش بودجه های تبلیغاتی، مجددا توزیع بودجه به نفع تبلیغات دیجیتال متقاعد می کنند.

ocean_outdoor_digital_billboard.jpgmesse_duesseldorf_video_wall.jpg
محل نماد بیلیارد دیجیتال                                        بزرگترین دیوار ویدیو در جهان در مسه دوسلدورف

آسیا و اقیانوس آرام بزرگترین چهار منطقه جهان در سال 2013 بود که درآمدهای کل بیش از 3.83 میلیارد دلار بود که بوسیله افزایش رشد در استرالیا و افزایش قابل توجه در ژاپن موجب شد. تزریق هزینه های تبلیغاتی و استقرار های جدید پیش از جام جهانی به صنایع DOOH برزیل در سریعترین نرخ رشد رسید و به بیش از 40٪ رسیده است.

به طور کلی، پیش بینی سازمان های تحلیلی »رسانه DOOH توسط دو سیستم عامل، شبکه های دیجیتال مبتنی بر مکان (DPN) و تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال (DBB) و علامت تعریف می کند. اقتصادهای آهسته حرکت می کنند در سینما، بزرگترین شبکه مبتنی بر شبکه دیجیتال، که در نتیجه چندین بازار جهانی به دنبال کاهش درآمد است، وزن می گیرند. گرچه درآمد جهانی برای رشد سریعتر در سال 2014 میلادی است، اما چالش های متعددی همچون استفاده از اپراتورهای شبکه مبتنی بر مکان دیجیتال، از جمله مسائل مربوط به اندازه گیری استاندارد، برنامه ریزی و سیستم های خرید، ادغام رسانه های تلفن همراه و تثبیت اپراتورها و تاثیر آن در میزان شبکه می باشد.

digital_signage_in_new_york_subway.jpgtoronto_transit_shelter.jpg

نمادهای دیجیتال تعاملی در مترو نیویورک                        پناهگاه های حمل و نقل دیجیتال در تورنتو

رشد سریع رسانه های تلفن همراه با رشد کمی تبلیغات تبلیغاتی DOOH آغاز شد. اپراتورهای شبکه مبتنی بر دیجیتال در حال حاضر متقاعد شده اند که رانندگی مصرف کنندگان از طریق تعامل تلفن همراه تنها با گذشت هر ساله مهم خواهد بود. بعضی از کارشناسان معتقدند که درآمد های رسانه های موبایل تا پایان سال 2014 بزرگتر از کل صنعت DOOH جهانی خواهد بود. شبکه های مبتنی بر دیجیتال در حال حاضر با استفاده از تلفن همراه فشرده شده اند، چرا که علامت های تجاری به شدت خواستار اجزای همراه به برنامه های رسانه ای یکپارچه شده اند.

در شرایطی که کمپین تبلیغاتی موثر نیاز به رویکرد تلفیقی و ادغام رسانه های مختلف تبلیغاتی دارد، اپراتورهای کوچک و متوسط برای زنده ماندن دشوار است. مشتریان تقاضای راه حل های سفارشی فردی غیرمعمول می کنند که برای بازیکنان کوچک تقریبا غیرممکن است. رقابت در بازار در حال رشد حتی در ظاهر از ترم جدید "تورم رسانه ای" منجر شده است.

تمایل به ادغام و جذب تقریبا در همه کشورها، از جمله روسیه، ایجاد شده است. در اینجا توسعه صنعت تبلیغات در فضای باز توسط چندین عامل تعیین می شود: اصلاحات در قانون "در تبلیغات" در سال 2012-2013 تصویب شده، جمع آوری لیست ساختارهای تبلیغ شده مجاز (که به طرز معجزه آسایی "از دست رفته" تمام بیلبوردهای ایستا)، تجدید قرارداد برای آژانس های تبلیغاتی در فضای باز، از بین بردن سازه های تبلیغات غیر قانونی و غیره

digital_billboard_in_manchester.jpgairport_auckland_digital_signage.jpg
بیلبورد دیجیتال جدید توسط MediaCo در منچستر                   بیلبورد دیجیتال و نشانواره در فرودگاه اوکلند

بسیاری از دولت های محلی قول دادند که تابلوهای دیجیتالی را از شهرها آزاد کنند تا از تبلیغات بیش از حد آزاد شوند و کلان شهر بزرگ مانند لس آنجلس و مسکو را مسدود کنند. با این وجود، اپراتورهای OOH همچنان به انتقال علامت های ایستا به دیجیتال به دلیل ساده ای که علامت های دیجیتال درآمد و حاشیه های بالاتر را تولید می کنند، ادامه می دهند.

پیش از این، رهبران بازار تقریبا نیمی از دارایی های رسانه ای در فضای باز داشتند. اما در سال های 2013-2014 گرایش تغییر یافت و سهم آنها تقریبا 80٪ افزایش یافت. در این شرایط دشوار بازسازی بازار، بخش تابلوهای دیجیتال همچنان رشد کرد، در درجه اول به علت نشانه های دیجیتالی کوچک و فضای رسانه ای عظیم. در روسیه درآمد فضای باز دیجیتال با 4 درصد و در ایالات متحده آمریکا با جذابیت 11.5 درصد افزایش یافت.

این تمایل توضیح آسان است: تبلیغات دیجیتال دیگر دیگر حامل های حاشیه ای نیستند و بخش قابل توجهی از بودجه های تبلیغاتی را حساب می کنند. در نزدیکی هاب های حمل و نقل، عرصه های ورزشی و مجتمع های تجاری بزرگ، بیلبوردهای دیجیتال تبدیل به بخش مهمی از تبلیغات برند می شود. به این معنی است که تبلیغات دیجیتال با وجود نوسانات بازار و کاهش قیمت نفت و گاز، یک بخش سرمایه گذاری جذاب باقی مانده است. تبلیغات بیرونی دیجیتال 2015 رنگ 2015 را وارد کنید.    


网站对话
live chat