تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
حس مشترک یا چگونگی استفاده از صفحه نمایش دیجیتال در فضای باز Jan 12, 2016

حس مشترک یا چگونگی استفاده از صفحه نمایش دیجیتال در فضای باز

از همان لحظه ای که صفحه نمایش LED به ما فرصتی برای تماشای ویدئو در میدان ها و خیابان های شهرهای ما داد، بحث در مورد ایمنی جاده ای در مقابل تبلیغات ادامه می یابد: تبلیغات ویدئویی از دیدگاه ایمنی جاده ای خطرناک است، آیا منحرف نمی شود رانندگان از تمرکز بر راه و رانندگی امن؟

در حالی که کارشناسان متخصص ادعا می کنند، بوروکرات ها تصمیم می گیرند. به عنوان مثال، مقامات مسکو اجازه دادند که تبلیغات ویدئویی در فاکس های رسانه ای و صفحه نمایش های دیجیتال مستقل به منظور نمایش تصاویر ثابت یا اسلایدها مجاز باشد. او جای بحث نیست حداقل اسلایدهای مجاز هستند اما نمایش اسلاید نیاز به یک روش به خوبی برنامه ریزی شده در غیر این صورت صفحه نمایش عمل خواهد شد بی اثر و بی فایده است.

پس از بازدید از چندین کتابخانه و خواندن ده ها کتاب هوشمندانه در مورد تبلیغات، ما با لیستی از پیشنهاداتی که قادر به استفاده از صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال موثرتر و تبلیغات قابل توجه و قابل توجه است، آمده ایم.

به طور طبیعی، ما باید با مدت زمان اسلاید شروع کنیم. روش های مختلفی وجود دارد. بعضی از اپراتورها سعی می کنند مدت زمان را کاهش دهند تا اسلاید را به عنوان یک اسلاید به عنوان یک دقیقه از پخش به عنوان امکان پذیر کنند. دیگران ترجیح می دهند مدت زمان را طول بکشند تا اطمینان حاصل شود که توجه بیشتری را جذب می کند و بر تشخیص برند اثر مثبت خواهد داشت.

با این حال اکثر کارشناسانی که تجربه مستقیم در کار با تبلیغات دیجیتال دارند موافقند که موثر ترین مدت اسلایدها بین 10 تا 20 ثانیه است. شعار این است: بهتر است اسلاید را بیشتر نشان دهیم تا نشان دادن آن طولانی تر شود.

Ocean-Outdoor-Creative-DOOH.jpg

یک نمونه از تبلیغات اجتماعی بسیار خلاق توسط Ocean Outdoor

موضوع بعدی: حفظ اطلاعات. روانشناسان مدتها به این نتیجه رسیده اند که اگر به مدت طولانی در حافظه ما ذخیره می شود، 7-9 بار دیده یا شنیده می شود. این امر ما را به نتیجه گیری می رساند که بلوک تبلیغات 5-6 دقیقه باید با 10-15 اسلاید (مشتری) پر شود. برای کم کردن خطرات بالقوه، شرکت های تبلیغاتی به مشتریان طیف گسترده ای از فرصت ها را ارائه می دهند که از دیدگاه استراتژی تبلیغات همیشه کارایی ندارند.

در اینجا پیشنهاد تجاری یک تبلیغ بزرگ شبکه روسی 3Stars ارائه می شود: "یک بلوک تبلیغاتی 5 دقيقه می تواند شامل اسلايدهای 5، 10، 15، 20، 25 ثانيه و غيره باشد. طبق قانون، صفحه ساعت ها 24 ساعته کار می کنند. ، در نتیجه یک کلیپ تبلیغاتی یا اسلاید هر روز 288 بار تکرار خواهد شد. "

این ممکن است از لحاظ فروش زمان صفحه نمایش خوب باشد اما از لحاظ اجرای یک کمپین تبلیغاتی مطلوب نیست.

رنگ بر روی اسلاید باید متناقض باشد. این منطقی است: وقتی که از دور، به خصوص در روز، از شما دور می شود و فقط می توانید ببینید چه چیزی روشن است. رنگ های صفحه نمایش در نور روز، به ویژه در یک روز آفتابی، محو می شوند. و برای خواندن شعار یا نام تجاری متن نور باید در پس زمینه تاریک باقی بماند. این ترکیب مطلوب برای چشم ما است. مخالف نیز کار نمی کند.

در اینجا می توانیم اضافه کنیم که فونت کوچک برای تبلیغات در فضای باز نیست. هیچ کس در یک اسلاید برای یک مدت طول نمی کشد. و در یک نگاه شما ممکن است فقط شعار قابل تفسیر، کوتاه در حروف بزرگ را متوجه شوید. طراحان تبلیغات با تجربه، به ندرت از فونت فانتزی منحصر به فرد برای ساخت اسلاید استفاده می کنند. احتمالا این ممکن است به زیبایی شناسی اضافه شود اما خواندن را پیچیده تر می کند. این غیر قابل توصیف است

هنگامی که اسلایدهای تبلیغاتی برای مدت طولانی یکدیگر را دنبال می کنند، مخاطبان شروع به تایید می کنند و محتوای روانشناختی را رد می کنند. بنابراین، روانشناسان پیشنهاد می کنند "تبلیغ" را با چیزی غیر مرتبط، جالب، اجتماعی مهم یا طنز آمیز نشان دهند. در این زمینه، اسلایدهای تجاری با تبلیغات قابل قبول و حفظ خواهند شد.

امروز هیچ کس به دستور زبان متون تبلیغاتی توجه نمی کند. با این حال، اصل کلی خوانایی باعث می شود تا تبلیغ کنندگان از کلمات کوتاه، اسم های کمتری، فعل های عمل بیشتری استفاده کنند که مخاطبان را به خرید و خرید می اندازند.

احتمالا، مقامات تصاویر قدیمی را به تصاویر پویا ترجیح می دهند و به همین دلیل تبلیغات ویدئویی را در خیابان ها ممنوع می کنند. با این حال، هیچ کس مانع تبلیغکنندگان تصاویر متحرک با اثرات پویا، با ظاهر شدن و ناپدید شدن متون و اشیا، نمی شود.

با استفاده از این روش های ساده شما قادر خواهید بود به طور قابل توجهی بهبود بهره وری از تبلیغات در صفحه نمایش دیجیتال در فضای باز و تبدیل صفحه نمایش LED به رسانه های تبلیغاتی جذاب تر در مقایسه با سایر انواع تبلیغات.

Awful_digital_out-of-home.jpg

محتوای بی اثر برای تبلیغات دیجیتال در یک هتل

网站对话
live chat