تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
کیف، دبی، هنگ کنگ: چالش های دهه سوم Sep 20, 2013

کیف، دبی، هنگ کنگ: چالش های دهه سوم

اکثریت شرکت کنندگان شرکت های تبلیغاتی سنتی را ارائه می دهند و نظرات سنتی را که اساسا به استراتژی زیر محدود می شوند، پشتیبانی می کند:

  • حداکثر تعداد سطوح تبلیغات را تا حد ممکن افزایش دهید.

  • از بین بردن رقبا 2-3 بازیکن در این زمینه را حذف کنید.

این حالت مورد نظر برای چنین شرکتهایی است، بهره وری توسط تعداد انحصارطلبی سطوح تبلیغاتی تضمین شده و هیچ کس در مورد محیط زیست شهر و تجمع فضای عمومی با بیلبوردهای تهاجمی نگران نیست. این اصل اصلی تا کنون سیاست تبلیغاتی در روسیه و ایالات متحده است. اکثر این شرکت ها فراموش می کنند که فضای مبهم هر دو در خانه و خارج، و راندمان تبلیغات رنج می برد.

خوشبختانه، رویکرد اوکراین متفاوت بود. سایت کنفرانس به خوبی انتخاب شد: هتل Premier Palace در مرکز شهر کیف به عنوان یک مدل عالی برای پیام اصلی کنفرانس خدمت کرد. این هتل با صفحه نمایش های تبلیغاتی دیجیتال مجهز است، بنابراین در مسیرهای مرسوم شهرهای بسیاری از پیشرو و پیشرو مانند هنگ کنگ، پکن، شانگهای، لندن، توکیو و غیره قرار دارد.

به طور خاص، روند تبلیغاتی در آنجا تلاش می کند:

  • گسترش قابلیت نمایش OOH تبلیغاتی؛

  • ساختارهای تبلیغاتی را به مبلمان شهر دائمی و چشم خیره كنید

  • ترکیب شبکه های مختلف (هر دو در محیط داخلی و بیرونی) را به یک رسانه جدید دیجیتال: DOOH-OOH.

hotel_digital_signage (1).jpg

          مثال از فضای اطلاعاتی یکپارچه ایجاد شده با صفحه نمایش دیجیتال در فضای باز و صفحه نمایش داخلی


این عکس ها حاوی یک بیلبورد ویدئویی LED در ورودی هتل است که معماری ساختمان را تکمیل می کند و به نظر می رسد در پس زمینه فضای اطراف آن خوب است. صفحه نمایش اطلاعات مربوط به رویدادهای هتل و خدمات، درباره رستوران ها و آشپزخانه ها را نمایش می دهد. لابی هتل دارای تبلیغات تبلیغاتی استاتیک و دیجیتالی است که بر روی مشتریان هتل متمرکز شده و به طرز هوشمندانه ای انتخاب شده اند که مفید و قابل ارائه هستند. تمام آسانسورها با نمایشگرهای تبلیغاتی و اطلاعاتی مجهز شده اند.

لحظه ای که از آسانسور بیرون می آید، صفحه های LCD بیشتر در تمام طبقه های هتل مشاهده می کنید. در نتیجه یک فرد در داخل ساختمان هتل با یک میدان اطلاعاتی خاص از زمانی که یک نفر به ساختمان نزدیک می شود و تا زمانی که وارد اتاقش می شود احاطه شده است. و همه این تبلیغات استاتیک و پویا استراتژیک قرار گرفته و آزاردهنده نیست. بدیهی است، این نتیجه یک رویکرد خلاق به خوبی طراحی شده برای تبلیغات OOH است که توسط معماران، طراحان و روانشناسان تایید شده است.

بنابراین، هتل Premier Palace، به استثنای دلپذیری از قانون است که متاسفانه هنوز در روسیه و اوکراین رایج است: کار ایجاد یک فضای اطلاعاتی یکپارچه به ندرت به طور موثر و ظریف حل و فصل می شود.

به عنوان مثال، هر قطعه زیرزمینی یا مترو در کیف را مقایسه کنید: شما تعداد نامحدودی از نشانه های تبلیغاتی قرار می گیرید، یک جنگل از صفحات استاتیکی در نزدیکی ورودی های مترو، نمایش های غیر قابل تصور در جعبه های فلزی سنگین با برچسب های تبلیغاتی اضافی در همه طرف ها خواهید دید.

metro_ad_stikers1.jpgmetro_ad_stikers2.jpg

                                 برچسب های تبلیغاتی هرج و مرج و نظارت در کیف مترو


رویکرد طراحی و تبلیغات محیط در هتل برتر هتل چشمگیر است و به عنوان نمونه خوبی برای دیگران عمل می کند.

lift_lcd_display.jpgvideoboard.jpg

            بیلبورد ویدئویی در فضای باز و صفحه نمایش شیشه ای پشت شیشه در آسانسور هتل Premiere در کیف


مباحث مطرح شده در کنفرانس، لیست مهمان ها و کیفیت عالی اکثر گزارش ها بود. بدیهی است که سازمان دهندگان - انجمن اوکراین تبلیغات در فضای باز، ائتلاف تبلیغاتی اوکراین، تبادل آگهی اجتماعی، اتحادیه تبلیغات حمل و نقل، Sostav.ua، Mediabusiness.com.ua، OOH Mag - تلاش برای تبدیل کنفرانس محلی به یک رویداد بین المللی مهم ، دعوت كنندگان از تمامی عرصه های جهان تبلیغاتی، تلاش كردند تا موضوعات وسیعی در زمینه فن آوری خلاق، نوآوری و سنت، رویکردهای استاتیک و دیجیتالی را حل كنند.

نیازی به چاپ مجدد گزارش نیست شما به راحتی می توانید همه آنها را در اینترنت پیدا کنید. اما برخی از سخنرانی ها نیاز به نظر دارند. برای مثال، یک گزارش توسط استوارت NICOLSON، مدیر شبکه ارتباطات در Zenithoptimedia در سراسر جهان "تصویر بزرگ: تغییر انتظارات مصرف کننده، چالش به رسانه تبلیغاتی، آینده آه" یک مرور کلی از آخرین روند در فن آوری آه تعاملی داد. استوارت نیکولسون توضیح داد که چگونه همه ما در زندگی دنیای دیجیتال خوش شانس بودیم، وقتی اندازه گیری تاثیر فناوری های تبلیغاتی بر مشتریان سریع و مقرون به صرفه شد.

presentation1.jpgpresentation2.jpg

استوارت نیکولسون سخنرانی خود را در کنفرانس کیفی انجام می دهد


آلبرت Asseraf، مدیر بازاریابی تحقیقات استراتژیک در JCDecaux (فرانسه)، استاد در دانشگاه سوربن، با یک گزارش در "پژوهش و نوآوری در تبلیغات در فضای باز به عنوان پایه ای برای آینده" وارد شده است. از آنجایی که اکثر مهمانان کنفرانس از شرکت های تبلیغاتی قدیمی سنتی بودند، پروفسور Asseraf تمرکز بر راه حل های جدید JCDecaux برای تبلیغات استاتیک بود.

از متخصص برجسته در این حوزه، پیامی برای توسعه تبلیغات استاتیک عجیب و غریب و متناقض با تلاش های JCDecaux برای ترویج یک رویکرد چند جانبه برای تبلیغات در تمام نقاط جهان است. به عنوان مثال، پروژه های اخیر در فرودگاه دبی و یا هنگ کنگ MTR (مترو) را که خلاقانه LED و صفحه نمایش ال سی دی دیجیتال را با تبلیغات سنتی ایستا ترکیب کرد.

مهم این است که JCDecaux در تلاش برای اجرای آخرین نوآوری ها نیست، زیرا به طور موثر مشکلات مشتری را حل می کند. میزان تبلیغات پویا و استاتیک بر اساس کار توسط متخصصان بازاریابی تعیین می شود. ترکیبی جذاب از رویکردهای مختلف - استاتیک و پویا - کمپین های تبلیغاتی را موثر و مثبت بر مشتریان بالقوه تاثیر می گذارد. در سراسر جهان، JCDecaux یک محیط تبلیغاتی جدید ایجاد می کند که برای سالهای زیادی با ما باقی خواهد ماند.

QQ截图20170612154047.jpg

                            صفحه نمایش LED و LCD در فرودگاه دبی - پروژه توسط JCDecaux

QQ截图20170612154140.jpg

                      پروژه JCDecaux از تبلیغات تعاملی دیجیتال در مترو هنگ کنگ


آلبرت آسراف بخشی از سخنان خود را در پیام های خلاقانه در OOH اختصاص داده است. چگونه یک پیام استاتیک یا تصویر دیجیتال نگاه کنیم؟ چطور باید اشکال و فرم ها، رنگ ها و فونت ها، زاویه ها و مکان های تبلیغاتی جدید OOH را انتخاب کنیم؟ تمام این سوالات پاسخ داده شده و با پروژه های در حال اجرا اجرا شده است.

JCDecaux یکی از کمپانی هایی است که به دنبال یک راه انقلابی برای ساختن محیط تبلیغاتی جدید است. این شرکت اخیرا بخش جدیدی را ایجاد کرده است که با بررسی پیام های تبلیغاتی OOH، آموزش OOH و متخصصان DOOH به طور موثر محتوای تبلیغاتی استاتیک و پویا ایجاد شده است.

در این کار، JCDecaux به دنبال نمونه هایی از مدیران مشهور فیلم که در زمینه تبلیغات هم کار می کنند، به عنوان مثال، ژان لوک گودر (2008)، جیمز بنینگ (2009) یا Apichatpong Virasetakul (2010). آنها ثابت کردند که یک کلیپ تبلیغاتی برای سالن های سینما، تلویزیون ها و مناطق OOH (اگر ما کارایی آن را در نظر بگیریم) باید در قالب و محتوای متنوع، در روش های خلاق و هنری متفاوت باشد.

یک فیلم در یک سینما و یک تلویزیون از مجموعه ای از فریم ها ساخته شده است. اما محیطی که کلیپ ارائه شده بسیار متفاوت است. به همین دلیل انتقال کلیپ های تلویزیونی به رسانه های DOOH همیشه موثر نیست. تغییرات باید انجام شود؛ متخصصان باید جنبه های هنری و اجتماعی فضای تبلیغاتی را تنظیم کنند. به طور مشابه، هر تبلیغی از یک مجله براق به صورت اتوماتیک به بیلیارد در فضای باز منتقل نمی شود.

QQ截图20170612154234.jpg
آلبر آسراف گزارش خود را در کنفرانس کیف ارائه می دهد

اندرو Kinsel از گروه اقیانوس اطلس یک گزارش جالب و الهام بخش در ": اینترنت و کارآمد ابزار یکپارچه سازی تبلیغات در فضای باز" معرفی شده اند. او چندین برنامه کاربردی مفید اینترنت را نشان داد که به راحتی و سریع برنامه تبلیغاتی را بدون خروج از خانه خود برنامه ریزی می کرد. او ثابت کرد که یک مبارزۀ برنامه ریزی شده به خوبی برنامه ریزی شده ممکن است حتی کارآمدتر از مبارزات مبتنی بر تلویزیون باشد.

ما قطعا خواهیم خوانندگان ما از طریق برخی از گزارش های دیگر در کنفرانس است که می تواند از طریق oohconference.kiev.ua وب سایت دیده است. در طول کنفرانس یک موضوع به طور مکرر ذکر شد: مسئولیت اجتماعی تبلیغ کنندگان در فضای باز.

کمتر از یک هفته بعد از کنفرانس این شرکت HITECH تبلیغات (اغلب طی جلسات کنفرانس در ارتباط با موارد اجتماعی تمرکز نموده است) در همکاری با اوکراین وزارت موقعیت های اضطراری اعلام کرد پروژه تبلیغات اجتماعی متمرکز شده است. مدیر بازاریابی HITECH تبلیغات سرگئی فدورنکو گفت: "ما بلافاصله به ابتکار وزارت موقعیت های اضطراری پاسخ دادند. تبلیغات اجتماعی گرا برای افراد به ویژه در شرایط اضطراری ضروری است. مردم باید بدانند کجا بروید، جایی که به اورژانس مراجعه کنید. "

قبلا HITECH Advertising یک پروژه مهم و محبوب اینترنتی مبتنی بر اینترنت در روسیه با شرکت موتور جستجو Yandex: یک پروژه تعاملی یاندکس ترافیک جیمز را اجرا کرد. پروژه هایی مانند این ثابت می کنند که هیچ یک از تبلیغ کنندگان سنتی با هزاران سطوح تبلیغاتی قادر به اجرای پروژه های اجتماعی جدید نیستند که در حال حاضر تقاضای زیادی دارند.

صفحه نمایش OOH در زمان رویدادهای قابل توجه اهمیت ایدئولوژیک جدیدی به دست می آورد: مثلا در زمانی که فضانوردان چینی با موفقیت در فضا راه اندازی شدند، در چین همه نمایشگاه های رسانه ای در فضای باز - در ساختمان های عمومی، در حمل و نقل، در مجتمع های سرگرمی و غیره - تصاویری از راه اندازی و نمایش رسمی در اخبار روزانه را نشان داد.

360截图20170612154317136.jpg

                پخش اخبار مربوط به فضانوردان چینی در فضا در صفحات LED شهر در چین


استفاده روزمره از منابع تبلیغاتی خصوصی DOHC برای نیازهای مقامات شهری و فدرال حدود دو سال پیش برای همه تبلیغ کنندگان چینی مقرر شد.

به نظر می رسد که مقامات کی یف نیاز به ادغام نیازهای اطلاعاتی تجاری و عمومی را درک می کنند و مایل به حمایت از این شهر و ترویج روند در کل اوکراین هستند.

این روش کاملا مدرن و مفید در حال حاضر در اوکراین اجرا می شود، به دنبال نمونه ای از ایالات متحده آمریکا با برنامه هشدار آمبرو (جستجو برای افراد گم شده)، انگلستان (ابتکار شبکه شبکه Amscreen)، چین و روسیه (ابتکار شبکه AstraVision در سن پترزبورگ) و غیره در تمام این موارد، بیلبوردهای دیجیتال به عنوان سیستم های چند منظوره به عنوان بخشی از رسانه های فضای باز اطلاعاتی به عنوان یک محیط دیجیتال جدید از شهرهای مدرن مورد استفاده قرار می گیرند.

ولادیمیر کریلوف در مورد "صحبت : از استاتیک به داینامیک تبلیغاتی انتقال روند مدرن در آه ". این گرایش، به این معنا نیست که تبلیغات استاتیک در حال مرگ است. بله، تبلیغات دیجیتال نسبتا افزایش می یابد در حالی که تبلیغات استاتیک به تدریج از دست می دهد. با این حال، در برخی موارد به زودی این دو "دشمنان" به تعادل برسند و شروع به همکاری کنند تا یکدیگر را تکمیل کنند. امروزه شهرهای مدرن نیاز به رویکرد معطوف به تبلیغات دارند که راه حل های معماری، محتوای خلاقانه و هنری دلپذیر را ترکیب می کند. متاسفانه، چنین رویکردی متوازن تنها در شهرهای اصلی چینی دیده شده است که در آن تعامل محیط و تبلیغات شهر بر اساس اصل فنگ شویی سازگار است.

فنگ شویی (یعنی "آب و باد") یک عمل پذیرفته شده برای تطبیق فضای زندگی است. اصل فنگ شویی به شما کمک خواهد کرد که یک مکان مناسب برای یک خانه پیدا کنید، آرایش مناسب مبلمان را پیدا کنید. یک متخصص فنگ شویی ممکن است حتی رویدادهای مبتنی بر جریان مطلوب انرژی و تأثیر آن بر مردم را پیش بینی کند. "

در چین، ژاپن و سنگاپور تبلیغات به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است، نه تنها به عنوان یک ابزار برای ساخت پول، بلکه به عنوان بخش مهمی از زندگی روزمره و محیط زیست ما است. بنابراین، تبلیغات عمدتا متعادل و سازگار با محیط زیست با محیط اطراف است. حتی فلاش ظاهرا بی نظیر از تبلیغات در مناطق بازار چین به شدت سازمان یافته و کنترل می شود. اثر کلی این است که یک هماهنگی مفید و آموزنده است.

چین دارای ساختارهای تبلیغاتی زیادی است، هم ایستایی و هم پویا، به ویژه در مناطق مرکز شهر، در خیابان ها و مناطق بازاریابی عمومی. اما همه مناطق مجدد مدرن طراحی شده به صورت فریبنده از تبلیغات آزاد می شوند. تبلیغات تهاجمی نیست، اما در عین حال می تواند به راحتی در صورت لزوم پیدا شود. بسیاری از ساختارهای تبلیغاتی در قالب و فرمت غیر معمول هستند، مخصوصا برای حفاظت از زیبایی شناسی محیط زیست.

QQ截图20170612154432.jpg
صفحه نمایش منحنی LED در فضای باز در شنژن                360 درجه دیجیتال در شنژن

360截图20170612154546881.jpg

              ایستاده با صفحه نمایش LED در شنژن               صفحه نمایش LED یک نمای ساختمان در شنژن

بازگشت به موضوع کنفرانس، ما باید بر این نکته تأکید کنیم که سازمان دهندگان به وضوح در جستجوی راه حل های جدید هستند که ساده و ابتدایی نیستند. مثال منفی رویکرد انقلابی روسیه (تقریبا به طور کامل سیستم تبلیغات موجود را کنار گذاشته و دوباره شروع به ساختن آن با هدف تغییر مالکیت) سازماندهندگان را به تفکر عمیق و برنامه ریزی بلندمدت مبدل ساخت. سیستم تبلیغاتی باید یک ابزار در بازی های سیاسی و اقتصادی باشد، اما باید یک ابزار بازاریابی و اجتماعی مناسب برای همه زندگی در یک شهر باشد.

همانطور که اگر برای اثبات این مطلب، یوری Charukh، رئیس کمیته صنعتی برای تبلیغات در فضای باز، گفت: "بازار و کل کشور را به یک انتخاب بین مسیرهای فشرده و گسترده از توسعه است. ما قصد داریم به دنبال رویکرد اروپا در تبلیغات در فضای باز. این کنفرانس به پرسش های بسیاری در مورد چگونگی ساخت سیستم تبلیغاتی آینده ما پاسخ می دهد. ما آماده تغییر و اصلاح حوزه تبلیغات هستیم: برای ایجاد محیط کاری جدید، برای اجرای فن آوری مدرن. آنچه ما در حال حاضر نیاز داریم حمایت از مقامات شهرداری و فدرال است. "

در کنفرانس همه کارشناسان (از اوکراین، روسیه و اتحادیه اروپا) موافقت کردند که OOH - DOOH در اثر اثربخشی و تاثیر رفتار مصرف کننده تلویزیون نزدیک است. چیزی که چند سال پیش به نظر می رسید یک آینده دور به واقعیت تبدیل شده است: تبلیغات در فضای باز ممکن است یک رسانه جدید نامیده شود. و به عنوان یک رسانه جدید باید با برنامه ریزی و توجه به جزئیات، خصوصا در مورد محتوا، ساختار یافته و تنظیم شود.

از ابتدا، برگزارکنندگان کنفرانس، به پرسشهای متضادی برای همهی شرکتکنندگان خود میپردازند که در نظرسنجی کلی نظرخواهی میپرسند: چه کسی درست است و چه کسی اشتباه است (بوروکراتها یا انحصارطلبان)، چه نوع سبک (دیجیتال یا استاتیک) (عمومی یا تبلیغ کنندگان). این به کنفرانس تبدیل شد به یک پلتفرم جدی مبادله نظرات حرفه ای و مرحله ای برای تعامل غیررسمی بین نمایندگان حوزه های مختلف.

نتیجه قابل پیش بینی است: نظرات متعادل غالب است؛ مردم موافقند که تبلیغات آینده شامل صفحه نمایش های استاتیک و دیجیتال خواهد بود، تا زمانی که به خوبی طراحی شده باشد، با توجه به زیبایی و هماهنگی تولید می شود و محتوای تبلیغاتی با چشم بصری و جذاب به نظر می رسد. چيزي که اوکراین فقط روياي آن را دارد، چين در حال حاضر در مقياس گسترده کشور اجرا مي شود. بنابراین یک سفر کوتاه (10 ساعته) به چین ممکن است چشم شما را به آینده صنعت باز کند.

در زیر جمع آوری عکس ها از مکان ها و مناطق مختلف است، اما همه آنها نقطه نظر مقاله را ثابت می کنند - چه در داخل و چه در فضای باز، تبلیغات نباید به چشم وفادار باشد و از زیبایی زیبایی برخوردار باشد.

360截图20170612154704352.jpg
ترکیب بیلبورد های ایستا و نمایشگرهای LED در خیابان های هنگ کنگ


360截图20170612154718385.jpg

                                      تبلیغات دیجیتال و استاتیک در پایانه های راه آهن


360截图20170612154725545.jpg

تبلیغات خلاق در صفحه نمایش دیجیتال در هنگ کنگ

网站对话
live chat