تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
واقعیت جدید شگفت انگیز از تبلیغات دیجیتال Jul 27, 2015

واقعیت جدید شگفت انگیز از تبلیغات دیجیتال

در دنیای مجزای رسانه ها و تبلیغات، جفت شدن ویدیو و خارج از منزل (OOH) است که نتایج را بیشتر از مجموع قطعات آن ارائه می دهد. این بازی را برای فروشندگان مشتاق برای رسیدن به حرفه ای، خرید مکرر، گریزان، تماشای تلویزیون نور و همچنین تلویزیون و وب افزایش می دهد.

محیط رسانه ای تبدیل به فرسایش بیشتر در فرمت ها، برنامه ها، کانال ها و غیره می شود. همه اطراف ما - در خانه، در خیابان ها، در حال گذراندن - ما آگاه هستیم، وسوسه می شویم، وسوسه می شویم. در این شرایط مشارکت بین تلویزیون خانگی و محتوای ویدئویی OOH ممکن است نتایج تبلیغاتی بسیار مطلوب را به همراه داشته باشد.

بدیهی است، کارشناسان بازاریابی روش های جدیدی را برای جذب توجه کارآمد، حرفه ای، اغلب خرید، بی نظیر و بی علاقه به تماشاگر تلویزیون ارائه می دهند. تلاش برای رسیدن به این افراد روی صفحه نمایش و یا از طریق اینترنت بسیار موثر نیست.

لازم است که به منابع وسیعی از تبلیغات در فضای باز دسترسی داشته باشید که تقریبا روزانه به لطف پیشرفت در برنامه های دیجیتال تبدیل شده است. امروزه خریداران رسانه ها نیازی به متقاعد کردن مشتریان در مورد بخش دیجیتال در فضای باز ندارند. Mediabuyers امروز کمتر اعتماد به نفس در اثربخشی تلویزیون و بیشتر نگران تقلب ویدیو کلیک آنلاین از هر زمان دیگری است. این یکی از دلایلی است که هزینه های تبلیغات اینترنتی به سرعت در حال رشد نیست، فقط چند سال پیش.

از جمله دلایل دیگر حقایق مانند افزایش تعداد کانال های تلویزیونی است که به طور طبیعی منجر به تکه تکه شدن مخاطبان، رتبه بندی پایین تر و کاهش ارزش زمان تبلیغات می شود. علاوه بر این، مردم بیشتر و بیشتر تماشای تلویزیون تلویزیونی را تماشا می کنند، زیرا آنها ترجیح می دهند در حالت آنلاین تماشا کنند. در واقع، از سال 2010 تا 2014 تنها در ایالات متحده تماشاچیان تلویزیون 5 میلیون بیننده را کاهش دادند. کسانی که فکر می کنند که بودجه های تبلیغاتی تلویزیون باید به اینترنت منتقل شوند، ممکن است اشتباه شده باشند. تبلیغات اینترنتی قابل اعتماد نیست و اغلب با تقلب همراه است.

کارشناسان معتقدند که تا یک سوم از تمامی اسلات های تبلیغاتی فروخته شده در اینترنت هرگز به چشم کاربران نمی رسد. تعاملی دفتر تبلیغات در ایالات متحده آمریکا تخمین می زند که 30-35٪ از تبلیغات اینترنتی جعلی است، تبلیغ کنندگان دریافت گزارش در مورد تبلیغات دید خود را به دستکاری

pqmedia_forecast_2014_2018.gif

پیش بینی رسانه های جهانی دیجیتال از سال 2014-2018


نمودار درآمد DOOH رسانه و رشد توسط شناخته شده و تجزیه و تحلیل معتبر شرکت PQ رسانه در سال 2014 ایجاد شده است، نشان می دهد که به رغم رکود اقتصادی جهان رشد درآمدهای در تبلیغات دیجیتال در فضای باز پایین نمی کند. در واقع، پیش بینی برای 3-4 سال آینده، رشد اقتصادی پایدار را تا سال 2018 وعده داده است.

به همین دلیل پول ادامه می یابد در بخش تبلیغات در فضای باز و در صنعت ساخت و ساز از حامل دیجیتال در فضای باز، در درجه اول، صفحه نمایش LED و ال سی دی مانیتور برای برنامه های داخلی و حمل و نقل. در سال 2013-14، بخش تبلیغات OOH در اکثر کشورهای توسعه یافته، دومین نرخ رشد بود که تنها به برنامه های تلفن همراه مربوط می شد، اما از بخش های تبلیغات سنتی تبلیغات، تلویزیون، رادیو، روزنامه و حتی اینترنت جلوتر بود.

یک واقعیت مشهور است که محتوای ویدئو در خیابان بسیار قابل مشاهده است و آزاردهنده نیست. به همین دلیل ارزیابی محافظه کاران مخاطب مصرف کننده نشان دهنده افزایش شدید محبوبیت ویدئو دیجیتال OOH است. در سال 2007، فرد معمولی DOOH را حدود 7 ساعت در سال تماشا کرد. در سال 2014 این تعداد دو برابر شده و به 14 ساعت رسیده است. امروزه مصرف کنندگان در معرض تبلیغات دیجیتال در فضای باز هستند، به خصوص اگر با اطلاعات موجود در دستگاه های قابل حمل خود هماهنگ باشد. افرادی که در شهرها زندگی می کنند به علت ترافیک و روند عمومی صرف وقت در مراکز تفریحی و تجاری بیشتر وقت خود را صرف خانه می کنند.

نسبتا اخیرا یک فرم جدید از تبلیغات دیجیتال ظاهر شد: تبلیغات مبتنی بر مکان. اگر با هواپیما سفر کنید، سرگرمی در پرواز را تماشا می کنید - اما در مقابل هر بخش جدید شما باید کلیپ های تبلیغاتی را تماشا کنید که شما نمی توانید سریع به جلو یا حذف کنید.

هنگام استفاده از یک تاکسی، یک مانیتور را در پایه صندلی جلو مشاهده کنید که کلیپ های خنده دار، جالب، مفید و بی فایده را نشان می دهد - اما همیشه با اجزای تبلیغاتی - در حین سواری شما. یا اگر برای آسانسور در سالن آسانسور صبر کنید، احتمالا یک دقیقه یا بیشتر در معرض مانیتور قرار می گیرید.

به طور آماری، مارک های بزرگ در این نوع تبلیغات مبتنی بر مکان 2 تا 5 درصد بودجه تبلیغاتی خود را صرف می کنند. چنین تبلیغاتی با تجربه مانند کوکا کولا، فورد، ورایزون، P & G در حال تلاش برای گسترش بخش های تبلیغاتی خود را با صرف هزینه بیشتر در تبلیغات مبتنی بر مکان.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که تبلیغات مبتنی بر مکان یک بخش حقوقی است. حداقل سه دلیل وجود دارد: مسافر مسافر و یا مسافر تاکسی، افرادی از گروه جمعیت شناسی طبقه متوسط، طبقه ای از افرادی هستند که زیاد خرید می کنند و اکثریت علامت های تجاری بالا را هدف قرار می دهند. در مرحله دوم، آگهی هایی که از مانیتور نزدیک قرار می گیرند قطعا توسط همه افراد در نزدیکی تماشا خواهد شد. و مهمتر از همه، تبلیغات مبتنی بر مکان پاسخگو است.

امروزه تحویل تضمینی محتوا و سنجش اثبات شده مخاطبان، مانع اصلی گسترش سریع محیط دیجیتال می باشد. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها در ارائه روش هایی برای پخش تضمین شده یا "قابل اعتماد" رقابت می کنند.

ما می توانیم روش های رتبه بندی تلویزیون، شمارش ویدیو از وسایل نقلیه عبور و یا ردیابی چشم را به یاد داشته باشیم یا شمارش پیام های متنی مربوط به آگهی تعاملی ارسال شده از مجاورت یک صفحه تبلیغاتی را به یاد داشته باشیم. تکنولوژی مدرن اجازه می دهد تقریبا هر چیزی را حساب کند، اما اندازه گیری مخاطبان تبلیغات یک کار دشواری است. با این حال، حتی این کار به زودی انجام خواهد شد، و ما همه شمارش و حساب می شود.

on_road_digital_billboard.jpg

در بیلبورد دیجیتال جاده در بزرگراه شهر

网站对话
live chat