تماس با ما

تلفن: + 86-755-33094305 فکس: + 86-755-33094305 اوباش: +8618682045279 پست الکترونیک: sales@szlitestar.com اضافه کنید: E ساختمان، Lihaoaoda پارک صنعتی، خیابان Baoan، شنزن، چین
3 کلید برای آوردن علامت های دیجیتال به مرحله بزرگ Nov 01, 2017

QQ图片20170411094719.jpg


نشانه های دیجیتال در استادیوم ها و سایر امکانات رویداد جدید نیست. برای بخش بهتر از دهه گذشته، سالنها تغییرات پیری، علامتهای استاتیک مورچه و CRT ها را به نفع علامت های دیجیتال جدید براق برای افزایش تجربه فن تبدیل کرده اند. اما حتی بیشتر برای من جالب است که ببینید که چگونه نشانه های دیجیتال در مکان های جدید استفاده می شود. ما در حال صحبت کردن در مورد خیلی بیشتر از تخته های منو دیجیتال اینجا - ما علامت های دیجیتال را به عنوان جزء جدایی ناپذیر از طراحی مفهومی ورزشگاه، قبل از ساخت و ساز آغاز می شود.

پخش کننده های رسانه ای پشت صحنه در بسیاری از مجتمع های بزرگ ورزشی جدید کار می کنند - منوها، نمایش نتایج، علامت های لوکس مجموعه، پارکینگ ها و حتی نمایش ها در توالت ها. نشانه های دیجیتال در هر جای این مکان های جدید وجود دارد. صفحه نمایش LED های بعدی، یک گزینه به طور فزاینده ای محبوب در استادیوم ها، از نمایش های فردی تا تاسیسات عظیم مانند مشعل LED LED 9000 فوت مربعی است که در نمایشگاه بیرونی T-Mobile Arena در لاس وگاس استفاده می شود.

از طریق چندین پروژه فوقالعاده کار کرده ام، می خواهم برخی از درس های کلیدی را در مورد چگونگی پیاده سازی پروژه های محل برگزاری ورزشی به اشتراک بگذارم.

در فرآیند طراحی، در اسرع وقت درگیر شوید

علامت های دیجیتال قبلی بخشی از مکالمه ای است که طراحان در حوزه محوطه قرار دارند، بهتر است. به عنوان یک تولید کننده بازی، ما اغلب صندلی هایی برای جلسات فوری طوفان زده ای نداریم، اما بسیاری از همکاران و همکاران خلاق ما این کار را انجام می دهند. ضروری است که این افراد بدانند چه آخرین سخت افزار علامت های دیجیتال قادر هستند تا بتوانند ایده هایی را که تاثیر گذار و قابل دستیابی هستند تزریق کنند.

همه راه های مختلف کسب درآمد از طریق نشانه های دیجیتال را برجسته کنید

و این به مراتب فراتر از صرفه جویی در تبلیغات بر روی صفحه نمایش است. نرم افزار پیشرفته در حال حاضر امکان ارائه تبلیغات در یک هدف بسیار هدفمند، در مناطق مختلف درون تسهیلات، در زمان های خاصی که تبلیغات احتمالا بیشتر قابل مشاهده هستند. و علاوه بر درآمد کسب درآمد نیز مزیت بزرگی برای داشتن یک شبکه علامت گذاری است که قادر است به طور کامل "بازبینی" این تسهیلات را داشته باشد. این امر به ویژه هنگامی مفید است که اجاره کردن ساختمان برای رویدادهای بزرگی را انجام دهد یا زمانی که دو تیم واحد را به اشتراک بگذارند. نماد بیشتری که در جای خود قرار دارد، آسان تر استادیوم را می توان با تغییر یک سوئیچ بازبینی کرد.

آگاه باشید که ساخت جدید این مقیاس می تواند بسیار چالش برانگیز باشد

از یک سو یک مزیت در عدم نیاز به تکمیل یک ساختمان موجود وجود دارد. اما از سوی دیگر، ساخت ورزشگاه جدید، یک وظیفه عظیم است و تیم مسئول نصب علامت ها در مواجه با بسیاری از معامله های دیگر کار خواهد کرد. این بدان معنی است که ترافیک سنگین محل کار با بسیاری از معترضان کار می کند در نزدیکی نزدیک. همچنین به این معنی است که شما ممکن است آماده نصب کابینت باشید، فقط برای پیدا کردن دیوارها هنوز در جای خود قرار ندارند. این تاخیرها برای دوره مناسب است و انتظار می رود.

نشانه های دیجیتال به طور فزاینده ای تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از تجربه فن می شود. این پروژه های بزرگ فرصت خوبی برای کسانی از ما در معاملات AV برای نشان دادن تمام چیزهای عالی است که محصولات و فن آوری های ما قادر به آن است. بیشتر از این فرصت استفاده کنید و ... از پارک بیرون بیایید!


网站对话
live chat